Na Wspólnej, odcinek 3253: Marta publicznie przeżyje koszmar brutalnego gwałtu! A Mikołaj będzie się dobrze bawił

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3253: Marta publicznie przeżyje koszmar brutalnego gwałtu! A Mikołaj będzie się dobrze bawił

Na Wspólnej odc. 3253 - opis, streszczenie: Do Marty wraca trauma gwałtu

2021-07-08 17:07

"Na Wspólnej" odcinek 3253 w czwartek 8,07.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3253 - opis, streszczenie: Marta zostaje zaproszona do udziału w sztuce Halickiego. Reżyser wyraża też zgodę na reportaż. Podczas próby chce, żeby aktorzy przywołali najbardziej traumatyczne zdarzenia z ich życia. Do dziennikarki powraca wspomnienie z młodości - gwałt. Krzyczy rozpaczliwie w ramionach Halickiego.

Mikołaj świetnie się bawi podczas castingu. Razem z rywalką Kamą tworzą zabawny, elektryzujący duet.

Zimińscy chcą pomóc chorej na raka Lidce. Proponują, żeby ona i Janek zostali u nich. Radzą również chorej wyznać synowi prawdę. Wkrótce Magda zaprasza nowego ucznia na całonocną imprezę. Koleżanka z klasy, Bella, jest zazdrosna. Kiedy wieczorem chłopak wybiera się do znajomych, matka ku jego przerażeniu ma potworny atak, po którym traci przytomność.

Paweł - wspierany przez Emila - wybiera się na przesłuchanie. Przed komisariatem widzi Mirka w policyjnej eskorcie. Oszust wyśmiewa Wójcika, przez co on prawie się na niego rzuca. Beata dyscyplinarnie traci pracę za uprowadzenie klienta.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany