BrzydUla 2. Wróci kochanek Uli. Piotr przebije Artura i zniszczy Marka?

i

Autor: TVN BrzydUla 2. Wróci kochanek Uli. Piotr przebije Artura i zniszczy Marka?

BrzydUla 2. Wróci kochanek Uli. Piotr przebije Artura i zniszczy Marka?

2021-08-03 20:35

Ula (Julia Kamińska) w "BrzydUla 2" nie opędzi się od byłych kochanków! Sytuacja z Markiem (Filip Bobek) jeszcze jakiś czas będzie niejasna, a kobieta stanie przed bardzo trudnym wyborem. Ostatnio odbył się zlot fanów serialu "BrzydUla", gdzie padło wiele istotnych informacji na temat nowych odcinków. Potwierdzono, że wróci kochanek Uli - Piotr Sosnowski (Maciej Brzoska). Pojawi się w najnowszych odcinkach "BrzydUla 2"! Mężczyzna był bardzo zakochany w Cieplak i nie chciał odpuścić tego uczucia. Ostatecznie wygrał jednak Marek, ale czy w obliczu nowych wydarzeń sytuacja się nie obróci?

Wielki powrót Piotra do "BrzydUla 2" zniszczy szansę na powrót Dobrzańskich? 

Marek w nowych odcinkach "BrzydUla 2" po wakacjach 2021, nie będzie mógł poradzić sobie z adoratorami Uli! Artur (Karol Pochać) spowodował, że Dobrzańscy wpadli w kryzys małżeński. Ula dopuściła się zdrady, bo była przekonana, że mąż ma romans z Nadią (Magdalena Koleśnik). Pomimo wybuchu namiętności pod koniec minionego sezonu "BrzydUla 2", Ula i Marek nie dogadają się tak szybko. Rozwód nadal będzie nad nimi wisiał. 

Tymczasem Dobrzański nie będzie mógł już liczyć na kajanie się żony i jej wieczne staranie się o odzyskanie go. Do Uli wróci były kochanek - Piotr! Przypomnijmy, że w 1 części "BrzydUla 2" Ula poznała go podczas turnusu wypoczynkowego nad wodą, kiedy ostro pokłóciła się z Markiem i uznała, że Dobrzański od początku chciał ją wykorzystać do ratowania F&D i zachowania statusu prezesa. 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Iza!

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie?

Informacja o powrocie Piotra do "BrzydUla 2" padła podczas zlotu fanów hitu TVN. Jeden z profili fanowskich serialu "BrzydUla 2" podsumował wydarzenia ze spotkania fanów i aktorów i pojawiło się potwierdzenie, że aktor Maciej Brzoska faktycznie wraca do roli Piotra. Stąd można wnioskować, że Marek nie będzie miał łatwo. Nie dość, że Artur od początku przyznał, że zakochał się w jego żonie, pojawienie się Piotra na pewno nie przejdzie bez echa. Warto przypomnieć, że Ula do ostatniego momentu wahała się, czy wybrać lekarza czy Dobrzańskiego. 

Przeczytaj: Kacperek Boski z Rodzinki.pl już tak nie wygląda! Tak zmienił się Mateusz Pawłowski – ZDJĘCIA

BrzydUla 2

i

Autor: Instagram BrzydUla 2

Jak wiadomo, Ula i Marek zdecydowali się na ślub. Ich małżeństwo w "BrzydUla 2" stanęło jednak pod znakiem zapytania, a obecność Artura zepsuła jej relację. Pojawienie się Piotra może spowodować wznowienie starych uczuć i obudzić w Uli tęsknotę. Piotr długo starał się o jej serce i prawie wywalczył szansę u Uli, ale na tamten czas, zakochanie w Marku wygrało. Teraz może być zupełnie inaczej, bo Dobrzańscy mają spore problemy, a ich relacja nie jest już taka silna jak kiedyś. 

Przypomnij sobie gorące uczucie Uli i Piotra. Bardzo się zmienili?>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze