BrzydUla 2 znika! Ostateczna decyzja TVN7 w sprawie emisji

i

Autor: x-news BrzydUla 2 znika! Ostateczna decyzja TVN7 w sprawie emisji

BrzydUla 2 znika! Ostateczna decyzja TVN7 w sprawie emisji

2021-08-06 10:21

To nie żart! "BrzydUla 2" znika. Stacja TVN7 podjęła ostateczną decyzję co do dni emisji serialu. Losy Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) można było śledzić przez 153 odcinki, od poniedziałku do piątku. Widzowie długo czekali na powrót "BrzydUli" na ekrany TVN, ale w końcu, po ponad 10 latach się doczekali. Chociaż serial "BrzydUla 2" odnotował dobre wyniki oglądalności, postanowiono ukrócić jego emisję. Fani będą w szoku, dlaczego podjęto taką, a nie inną decyzję. Znamy odpowiedź! Sprawdź szczegóły.

"BrzydUla 2" znika z anteny TVN7

Fani "BrzydUla 2" będą bardzo rozgoryczeni. Dotąd mogli śledzić losy Dobrzańskich w TVN7 od poniedziałku do piątku, a koniec sezonu okazał się dość niejasny, więc wszyscy czekają na kontynuację wątków. Jak się okazuje, stacja podjęła wiążącą decyzję o tym, że "BrzydUla 2" znika z anteny! Wiernych fanów Uli i Marka uspokajamy, bo na szczęście chodzi tylko o jeden dzień w tygodniu.

"BrzydUla 2" pojawi się w jesiennej ramówce TVN7, ale tylko od poniedziałku do czwartku. Zamiast 5 odcinków serialu, widzowie dostaną jedynie 4 tygodniowo. To bardzo duża zmiana, bo wyniki oglądalności "BrzydUla 2" były dla stacji więcej niż zadawalające. Skąd więc tajemnicza decyzja o ukróceniu tego telewizyjnego hitu? 

Przeczytaj: M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę

BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę

Decyzja TVN7 o tym, że "BrzydUla 2" znika z anteny nie jest przypadkowa. Najprawdopodobniej podjęto taki krok, ponieważ wróci program "Ślub od pierwszego wejrzenia", który emitowany jest właśnie w piątki. Z tego też powodu, TVN7 musiało wygenerować czas antenowy i zmieścić program w ramówce. Odbije się to niestety na serialu "BrzydUla 2", a fani będą musieli się nacieszyć tylko czterema odcinkami tygodniowo. Dobrą informacją jest jednak to, że odcinki będą pojawiać się także na platformie Player, gdzie po wykupieniu pakietu, będzie można zobaczyć je przedpremierowo. 

Przeczytaj: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Najnowsze odcinki "BrzydUla 2" przyniosą wiele zmian. Przede wszystkim obsada nie będzie już taka sama. Pewnym jest, że do "BrzydUla 2" wraca Piotr (Maciej Brzoska), dawny kochanek Uli, który walczył o jej serce z Markiem. Szykuje się też spore zamieszanie wokół rozwodu Uli i Marka, którego w minionym sezonie w końcu nie wzięli. Chociaż w 153 odcinku "BrzydUla 2" małżeństwo namiętnie się pocałowało, nie oznacza to, że para do siebie wróci. Pozostaje wiele niewiadomych i wątpliwości, które będą się rozwiewać w nowych odcinkach. Tym razem od poniedziałku do czwartku. 

Najnowsze