BrzydUla 2, odcinek 155: Dziki seks Uli i Marka po pokazie ze strasznym finałem - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 155: Dziki seks Uli i Marka po pokazie ze strasznym finałem - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 155: Dziki seks Uli i Marka po pokazie ze strasznym finałem - ZDJĘCIA

2021-08-31 20:21

W 155 odcinku "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) znikną nagle po pokazie w F&D i nikt nie będzie wiedział co się dzieje z Dobrzańskimi. Wszystko będzie wskazywało na to, że Marka uwiodła i zaciągnęła do łóżka modelka Sandras (Julia Turczynowicz-Suszycka), ale prawda w 155 odcinku "BrzydUla" 2 okaże się zupełnie inna. Bo w drzwiach mieszkania Dobrzańskiego stanie jego żona i tą zaprosi na dziki seks po pokazie. Pogodzeni małżonkowie spędzą razem upojne chwile, ale żar namiętności wypali się o poranku. Bo noc Uli i Marka w 155 odcinku "BrzydUla" będzie miała straszny finał. Zobaczcie ZDJĘCIA!

"BrzydUla" 2 odcinek 155 - wtorek, 31.08.2021, o godz. 20 w TVN7

Ula i Marek w 155 odcinku "BrzydUla" nie będą w stanie zapanować nad pożądaniem! Romans Dobrzańskich rozkręci się na dobre, oczywiście w absolutnej tajemnicy przed rodziną i wszystkimi pracownikami firmy. Po zakończonym wielkim sukcesem pokazie kolekcji Sławo (Piotr Rogucki) i Miro (Rafał Mohr) do Marka zacznie się przystawiać modelka Sandras. Ta sama, która przy Uli umawiała się z kimś na seks w toalecie! Mimo, że piękna blondynka bardzo się postara, by uwieść właściciela F&D, to Marek w 155 odcinku "BrzydUla" 2 pozostanie nieczuły na jej wdzięki. Zerwie się z imprezy po pokazie, żeby znów być Ulą. To żona stanie w drzwiach jego mieszkania późnym wieczorem. Zaprosi ją do środka, by spędzili razem kolejną namiętną noc.

Nie przegap: BrzydUla 2. Nowy Marek w życiu Uli. Nikt nie wie kto go zagra, ale zastąpi Dobrzańskiego!

Dziki seks Uli i Marka w 155 odcinku "BrzydUla" 2 będzie tak szalonym porywem uczuć tej pary, jakiego jeszcze widzowie nie widzieli! Gorące pocałunki, pośpiesznie zrzucane ubrania i gwałtowne uniesienia, które znajdą swój finał w sypialni. Spragnieni siebie nawzajem Dobrzańscy w 155 odcinku "BrzydUla" 2 będą się zachowywać jak para narwanych kochanków. O poranku obudzą się razem w łóżku, wtuleni jak za dawnych dobrych czasów. Ich romantyczne chwile przerwie jednak telefon od Ali (Dorota Pomykała). Nagle Ula i Marek zorientują się, że zaspali i lada moment będą w mieszkaniu dzieci z babcią! Oboje wyskoczą z łóżka jak poparzeni.

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Sprawdź też: BrzydUla 2. Ula i Marek spędzą razem noc w 159 odcinku! A potem powiedzą dzieciom, że nic z tego - ZDJĘCIA

Spanikowani Dobrzańscy w 155 odcinku "BrzydUla" 2 zaczną desperacko szukać jakiegoś rozwiązania. Za nic w świecie nie będą chcieli ujawniać się Ali i dzieciom. Przerażona tym co się dzieje Ula przypomni Markowi, że Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska) i żona jej ojca nie mogą jeszcze zobaczyć ich razem. Nie myśląc wiele Marek zamknie Ulę w szafie, a ona nie będzie mogła uwierzyć w to, że musi się ukrywać przed własną rodziną. Jakby była jakąś sekretną kochanką własnego męża!

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z szalonej nocy Uli i Marka z 155 odcinka "BrzydUla" >>>

Najnowsze