BrzydUla 2. Nowy Marek w życiu Uli. Nikt nie wie kto go zagra, ale zastąpi Dobrzańskiego!

i

Autor: TVN BrzydUla 2. Nowy Marek w życiu Uli. Nikt nie wie kto go zagra, ale zastąpi Dobrzańskiego!

BrzydUla 2. Nowy Marek w życiu Uli. Nikt nie wie kto go zagra, ale zastąpi Dobrzańskiego!

2021-08-31 19:50

Tego w serialu "BrzydUla" 2 chyba nikt się nie spodziewał. Mimo, że Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) pogodzą się, wrócą do siebie i nawiążą sekretny romans już w 154 odcinku "BrzydUla" 2 to jednak, to co nastąpi później nie śniło się nikomu. W firmie F&D wybuchnie kolejny potężny kryzys, a Marek zostawi Ulę i wyjedzie do Włoch do Pauliny (Maja Hirsch). Jakby tego było mało to wkrótce w "BrzydUla" 2 u boku Uli pojawi się, przystojny i tryskający genialnymi pomysłami PR-owiec Marek! Kto go zagra, kim będzie dla Uli i czy przez niego Dobrzańscy znów się rozstaną? Poznajcie szczegóły!

Kim będzie nowy Marek w "BrzydUla" 2, kto go zagra i będzie rywalem Dobrzańskiego?

Nowy Marek w "BrzydUla" 2 zajmie miejsce męża Uli, kiedy Dobrzański wyjedzie do Włoch do swojej byłej kochanki. Tak w olbrzymim skrócie potoczą się losy głównych bohaterów serialu "BrzydUla", którzy najpierw będą ze sobą romansować, ukrywając się przed całą rodziną i wzbudzając mnóstwo podejrzeń wśród pracowników firmy F&D, a później znów się rozstaną. To co będzie działo się z Ulą i Markiem w nowych odcinkach "BrzydUla" 2 dosłownie nie mieści się w głowie. Choć już na samym początku, w 154 odcinku zapanuje między nimi miłosna sielanka, to dość szybko cały nastrój pryśnie. A romans Dobrzańskich zejdzie na dalszy plan przez kłopoty w firmie.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 154: Dziwne zachowanie Uli po pocałunku z Markiem. Nikt nie będzie wiedział o co chodzi z Dobrzańskimi - ZDJĘCIA

Wszystko w "BrzydUla" 2 zacznie się walić po pokazie kolekcji rozwodowej Miro (Rafał Mohr) i Sławo (Piotr Rogucki). Ku uciesze wszystkich i przy licznych niespodziankach, które wynikną podczas imprezy, show w 155 odcinku "BrzydUla" 2 zakończy się spektakularnym sukcesem! Szczęściu nie będzie końca, aż do chwili kiedy prasę i internet obiegają informacje na temat wielkiej porażki F&D i duetu projektantów. Wybuchnie niezła afera wokół pokazu, bardzo podejrzana. Już w 160 odcinku "BrzydUla" 2 Ula i Marek zrozumieją, że ktoś celowo chce ich zniszczyć. Celem ataku stanie się zwłaszcza Dobrzańska.

Romans Uli i Marka wkrótce potem w "BrzydUla" 2 zejdzie na dalszy plan. Oboje będą musieli ratować dobre imię firmy, ale na placu boju nieoczekiwanie zostanie sama Ula. W kryzysowym momencie, przebywająca cały czas za granicą, Paulina podejmie szereg szokujących, drastycznych, ale też dramatycznych decyzji. To przez nią w kolejnych odcinkach "BrzydUla" 2 już we wrześniu Marek pojedzie do pani prezes, żeby wszystko załatwić z nią osobiście

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Sprawdź też: BrzydUla 2. Ula i Marek spędzą razem noc w 159 odcinku! A potem powiedzą dzieciom, że nic z tego - ZDJĘCIA

Wyjazd Marka do Włoch w "BrzydUla" 2 będzie się dłużył w nieskończoność. Ale Ula nie będzie sama! Przypadkiem w firmie F&D pojawi się młody, przystojny i tryskający genialnymi pomysłami PR-owiec Marek… Akurat kiedy Dobrzański przestanie odbierać telefony od żony.

Kim będzie nowy Marek w "BrzydUla"2? Zarówno nowy bohater jak i grający go aktor to na razie pilnie strzeżona tajemnica produkcji serialu. Ale Julia Kamińska w relacji na żywo z ramówki TVN 2021 uśmiechnęła się na pytanie czy Ula będzie miała kolejnego adoratora.

Wkrótce w "BrzydUla" 2 Ula będzie coraz bardziej pochłonięta ratowaniem wizerunku firmy z drugim Markiem, ten pierwszy Marek, jeszcze jej mąż i kochanek – zgodzi się wesprzeć próbującego zapomnieć o Violetcie (Małgorzata Socha) Sebastiana (Łukasz Garlicki) i wyjedzie z nim na imprezę dla wolnych strzelców uczuciowych. Tam pozna bardzo atrakcyjną kobietę, singielkę!

Najnowsze