BrzydUla 2, odcinek 160: Potworny atak na Ulę i Marka. Ktoś będzie chciał ich zniszczyć!

i

Autor: x-news BrzydUla 2, odcinek 160: Potworny atak na Ulę i Marka. Ktoś będzie chciał ich zniszczyć!

BrzydUla 2, odcinek 160: Potworny atak na Ulę i Marka. Ktoś będzie chciał ich zniszczyć!

2021-08-26 13:21

Koszmarny atak w 160 odcinku "BrzydUla 2"! Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) będą razem i zapomną o planowanym rozwodzie, ale mimo to ukryją swoje uczucia przed światem. Kolekcja "rozwodowa" okaże się w "BrzydUla 2" wielkim sukcesem, a mimo to F&D poleci na dno! Dobrzańscy nabawią się koszmarnego wroga, który chcąc ich zniszczyć, rozprowadzi po branży i mediach obrzydliwe informacje na ich temat. Wróg okaże się sprytniejszy niż Ula i Marek razem wzięci i z ukrycia, krok po kroku zacznie wyniszczać Dobrzańskich. Kto stoi za koszmarem małżeństwa?

BrzydUla 2, odcinek 160 - środa, 8.09.2021, o godz. 20 w TVN7

W 160 odcinku "BrzydUla 2" rozpocznie się wielki atak na dobre imię Dobrzańskich i renomę całego F&D. Najnowsze odcinki "BrzydUla 2" pokażą, że Ula i Marek dogadali się ze sobą, szczególnie w kwestiach łóżkowych, ale chcą zachować tę tajemnicę tylko dla siebie. Zresztą nie będą mieli wielce dużo czasu na seks schadzki i romanse, ponieważ wybuchnie wielkie zamieszanie odnośnie pokazu kolekcji "rozwodowej". Sławo (Piotr Rogucki) i Miro (Rafał Mohr) zaczną szaleć ze zdenerwowania i stresu, co udzieli się każdemu. Ula rzuci się w wir pracy, aż w końcu odbędzie się długo wyczekiwany dzień i pokaz kolekcji, od której zależą dalsze losy F&D. Wydarzenie okaże się sukcesem, a mimo to na Dobrzańskich spadnie lincz. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W 160 odcinku "BrzydUla 2" na F&D wyleje się morze koszmarnych opinii w prasie i nie tylko. Nie będzie żadnej pozytywnej wzmianki i pokazie i projektantach. Wszystkie starania i przygotowania w "BrzydUla 2" pójdą na marne. Dostanie się również bezpośrednio Dobrzańskim, a szczególnie Uli. Od razu domyślą się, że dziennikarze pozostają w jakiegoś rodzaju zmowie, bo niemożliwym jest, by wszyscy obsmarowali firmę, kolekcję i samych Dobrzańskich w tak okrutny sposób. Wściekała Paulina (Maja Hirsch), która zajęła fotel prezesa, ale której nie będzie na miejscu, napisze maila z dyspozycjami i zacznie szaleć z wściekłości.  

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4 sezon. Przerażający dramat Jaśka na starość da mu się we znaki. Już nigdy nie będzie tak wyglądał - ZDJĘCIA

Niebawem w "BrzydUla 2" Marek zdecyduje się wyjechać do Pauliny, by ją uspokoić, a potem zgodzi się pomóc Sebastianowi (Łukasz Garlicki), który będzie potrzebował uwolnić się od Violetty (Małgorzata Socha). Dobrzański wyjedzie z przyjacielem, a w tym samym czasie w szeregi F&D wstąpi nowy PR-owiec, również o imieniu Marek. Zaskoczy wszystkich swoją pomysłowością i kreatywnością i przykuje uwagę Uli. Także jej mąż pozna na wyjeździe bardzo pewną siebie Singielkę, która ewidentnie zwróci uwagę na Marka. W końcu okaże się, że zła passa F&D w prasie to nie jedyne problemy Uli i Marka. 

Najnowsze