BrzydUla 2. Ula i Marek spędzą razem noc w 159 odcinku! A potem powiedzą dzieciom, że nic z tego - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2. Ula i Marek spędzą razem noc w 159 odcinku! A potem powiedzą dzieciom, że nic z tego - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Ula i Marek spędzą razem noc w 159 odcinku! A potem powiedzą dzieciom, że nic z tego - ZDJĘCIA

2021-08-20 15:29

W 159 odcinku "BrzydUla" romans Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) wymknie się spod kontroli, bo dzieci zaczną się domyślać, że coś jest nie tak. Wizyta Dobrzańskiego w środku nocy u żony skończy się w ich sypialni. Namiętny seks Uli i Marka w 159 odcinku "BrzydUla" 2 zostanie przerwany kiedy zauważy ich Julka (Marysia Włodkowska). Ale zamiast się przyznać dzieciom, że znów są razem i wrócili do siebie, nadal będą udawać skłóconą parę. Powiedzą dzieciom, że nic ich nie łączy. Zobaczcie ZDJĘCIA z 159 odcinka "BrzydUla" 2.

"BrzydUla" 2 odcinek 159 - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Jak długo w "BrzydUla" 2 Ula i Marek będą udawać przed dziećmi i rodziną, że nic ich nie łączy i nadal chcą rozwodu? Sytuacja powoli zacznie wymykać się spod kontroli, bo Marka o romans z jakąś modelką z firmy będą podejrzewać w zasadzie wszyscy: Sebastian (Łukasz Garlicki), teść Józef Cieplak (Marek Włodarczyk), Ala (Dorota Pomykała) i pracownicy F&D! Mimo to Dobrzańscy nie zrezygnują z dobrej zabawy na namiętnych randkach, ukrywaniu się, seks schadzkach w mieszkaniu Marka. Aż do 159 odcinka "BrzydUla" 2 kiedy wszystko skomplikuje się jeszcze bardziej. Bo pożądanie zejdzie na dalszy plan kiedy do głosu znów dojdą wzajemne żale. Powrócą nieprzepracowane sprawy z przeszłości...

Nie przegap: BrzydUla 2. Violetta pierwsza odkryje, że Ula i Marek do siebie wrócili! Przyłapie ich w windzie w 157 odcinku - ZWIASTUN

W 159 odcinku "BrzydUla" 2 nie dojdzie do spotkania Uli i Marka na terapii, którą wzajemnie sobie obiecają, żeby ratować swoje małżeństwo. Nadal nie będą mieli też odwagi powiedzieć dzieciom, że mają romans, bo nie będą do końca pewni czy wrócą do siebie już na dobre. A przez ich błędy nie mogą przecież cierpieć Kuba (Jakub Rutkowski), Julka i najmłodszy Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek). Mimo to w 159 odcinku "BrzydUla" 2 w środku nocy przed drzwiami willi Dobrzańskich zjawi się Marek. Powód? Będzie chciał dokończyć z żoną sesję terapeutyczną.

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Sprawdź też: BrzydUla 2. Bożenka po totalnej metamorfozie w 158 odcinku zaskoczy Aleksa swoim wyglądem - ZDJĘCIA

Rozmowa kochanków w 159 odcinku "BrzydUla" 2 skończy się w sypialni. Po upojnym seksie Marek zostawi Ulę, żeby wrócić do siebie. I nagle przyłapie ich Julka! Zaspana córka Dobrzańskich będzie zupełnie zdezorientowana kiedy zobaczy tatę w domu. Nieświadoma tego, która naprawdę jest godzina nakłoni go, by z nimi został. I tak Ula i Marek w 159 odcinku "BrzydUla" po gorącym seksie spędzą razem całą noc na kanapie w salonie. O poranku powiedzą dzieciom, że między nimi nic się nie zmieniło. To samo kłamstwo wmówią Józefowi, który wpadnie do nich z wizytą, by zająć się wnukami.

Zobaczcie w GALERII ZDJĘCIA z 159 odcinka "BrzydUla" jak Ula i Marek będą oszukiwali wszystkich >>>

Najnowsze