BrzydUla 2. Bożenka po totalnej metamorfozie w 158 odcinku zaskoczy Aleksa swoim wyglądem - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News BrzydUla 2. Bożenka po totalnej metamorfozie w 158 odcinku zaskoczy Aleksa swoim wyglądem - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Bożenka po totalnej metamorfozie w 158 odcinku zaskoczy Aleksa swoim wyglądem - ZDJĘCIA

2021-08-18 21:23

Metamorfoza Bożenki (Paulina Kondrak) w "BrzydUla" 2 będzie tak zjawiskowa, że nikt nie rozpozna w niej szalonej, bystrej, ale mało atrakcyjnej księgowej z firmy F&D. Bożenka zmieni się w piękną modelkę na pokazie kolekcji rozwodowej, lecz jej przemiana nie potrwa długo. W 158 odcinku "BrzydUla" 2 wygląd Bożenki zaskoczy Aleksa Febo (Mariusz Zaniewski), który natknie się na nią podczas kolejnego nalotu na firmę. Zorientuje się, że Bożenka jest nową modelką, gwiazdą przełomowego pokazu? Zobaczcie ZDJĘCIA Bożenki z "BrzydUla" po metamorfozie.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 158 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.15 w TVN7

Bożenka z "BrzydUla" 2 zostanie modelką i gwiazdą pokazu kolekcji rozwodowej Sławo (Piotr Rogucki) i Miro (Rafał Mohr) już w 155 odcinku. Sympatyczna, ale mało urodziwa księgowa z F&D, była kochanka Adama Turka (Łukasz Simlat), kuzynka Maćka Szymczyka najpierw zostanie w dziwnych okolicznościach porwana, a później przejdzie totalną przemianę, po której prawie nikt jej nie rozpozna. Metamorfoza Bożenki w 155 odcinku "BrzydUla" 2 będzie tak spektakularna, że piękną modelką z pokazu, w oryginalnej czarnej sukience i mocnym zachwycą się wszyscy. Nawet Aleks Febo!

Nie przegap: BrzydUla 2. Bożenka zmieni się w piękność w 155 odcinku! Zostanie modelką na pokazie kolekcji rozwodowej Sławo i Miro - ZDJĘCIA

Czy w "BrzydUla" 2 po przerwie wakacyjnej Bożenka zmieni się już na zawsze? A może jej przemiana będzie tylko na chwilę, w związku z pokazem? To już pewne, że po metamorfozie Bożenki nie zostanie żaden ślad w 158 odcinku "BrzydUla" 2. Kiedy Aleks zjawi się w F&D, żeby poznać kolejne napływające do firmy recenzje po historycznym pokazie Sławo i Miro, na jego drodze znów stanie blondynka w okularach, z burzą loków i promiennym uśmiechem na ustach. Wygląd Bożenki w 158 odcinku "BrzydUla" nie będzie dla niego żadnym zaskoczeniem! Co więcej, Aleks nie rozpozna w niej pięknej modelki z pokazu.

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Sprawdź też: BrzydUla 2. Violetta pierwsza odkryje, że Ula i Marek do siebie wrócili! Przyłapie ich w windzie w 157 odcinku - ZWIASTUN

Bożenka w 158 odcinku "BrzydUla" 2 nadal będzie księgową w F&D, ale wspomnienie pokazu, w którym będzie gwiazdą nie da jej spokoju. Przez krótką chwilę zasmakuje innego życia, pokaże jaka jest piękna i nie będzie mogła o tym zapomnieć. Nieświadoma tego, że sprawy z przeszłości wkrótce w "BrzydUla" 2 zmącą jej spokój.

Bo tuż po metamorfozie Bożenki w 156 odcinku "BrzydUla" 2 na pokazie w jej życiu znów pojawi się Kryspin, dawny chłopak z Kryspin z Bętowa. Okaże się, się, że przyjechał, by zabrać dziewczynę ze sobą na wieś. Ale ona nie będzie chciała o tym słyszeć! Zacznie się nawet ukrywać przed Kryspinem.

Zobaczcie w GALERII ZDJĘCIA jak się zmieni Bożenka w "BrzydUla" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze