BrzydUla 2, odcinek 11: Dzieci Uli nakryją Marka z półnagą Nadią - ZWIASTUN

i

Autor: Youtube BrzydUla 2, odcinek 11: Dzieci Uli nakryją Marka z półnagą Nadią - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 11: Dzieci Uli nakryją Marka z półnagą Nadią - ZWIASTUN

2020-10-19 13:47

W 11 odcinku serialu "BrzydUla" 2, Ula (Julia Kamińska) znajdzie kolejny dowód na szemrane i dwuznaczne relacje Marka (Filip Bobek) i Nadii (Magdalena Koleśnik). Tym razem to Julia (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) nakryją ojca z półnagą asystentką! W 11 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula zbierze ich do firmy, aby mogli zobaczyć czym zajmuje się ojciec i wkrótce również ona. Niestety zamiast ciężkiej pracy, dzieci zobaczą Marka ubierającego Nadię w lateksowy kombinezon. Ula przekona się, jak mąż zabawia się w pracy.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 11 - poniedziałek, 19.10.2020 o godz. 20:00 w TVN7

W 11 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula będzie starała się przekonać dzieci, że jej powrót do pracy to dobry pomysł. Dlatego postanowi zabrać je do siedzimy Febo&Dobrzański, aby mogły zaobserwować co robi ich tata i wkrótce także ona. Kuba i Julka od początku będą sceptyczni, ale szybko okaże się, że sytuacje w firmie dostarczą im wielu emocji. Tymczasem Marek wraz z Nadią w 11 odcinku serialu "BrzydUla" 2 będą przygotowywać kontrowersyjną sesję zdjęciową, której główną bohaterką stanie się właśnie asystentka Marka. 

Przeczytaj: BrzydUla 2 sezon. Nowa Ula w firmie Marka. To ona zajmie miejsce Cieplak - ZDJĘCIA

W 11 odcinku serialu "BrzydUla" 2 to Bożenka (Paulina Kondrak) doniesie Uli o dziwnych sytuacjach w firmie. Nie zniesie widoku Nadii, która w wyuzdany sposób pozuje przez aparatem. Cała sesja zdjęciowa zostanie wystylizowana w klimacie sado-maso, co będzie nadzorował Marek. W 11 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Julka i Kuba wpadną do garderoby Nadii i zobaczą ojca w bardzo dwuznacznej sytuacji. Ula także będzie bardzo zdziwiona widokiem męża z półnagą asystentką. 

W 11 odcinku serialu "BrzydUla" 2 okaże się, że Marek starał się pomóc Nadii w przebraniu w lateksowy kombinezon do sesji. Przynajmniej tak postara się wytłumaczyć to Uli. Ona jednak będzie doskonale wiedziała co widziała. Jej mąż ubierał półnagą kobietę będąc w pracy. Kuba i Julka nie do końca zrozumieją co się dzieje, ale bardzo spodoba im się, że w firmie ojca tak wiele się dzieje. Tylko Ula w 11 odcinku serialu "BrzydUla" 2 kolejny raz zdobędzie dowód, że mąż nie jest z nią szczery, a z Nadią nie łączą go tylko formalne stosunki. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze