BrzydUla 2. Miażdżą wątek Uli i Marka. Ostre słowa przeciwko scenarzystom spowodują zmiany w życiu Dobrzańskich?

i

Autor: X-news BrzydUla 2. Miażdżą wątek Uli i Marka. Ostre słowa przeciwko scenarzystom spowodują zmiany w życiu Dobrzańskich?

BrzydUla 2. Miażdżą wątek Uli i Marka. Ostre słowa przeciwko scenarzystom spowodują zmiany w życiu Dobrzańskich?

2021-08-13 14:04

Tego w "BrzydUla 2" jeszcze nie było. Widzowie czekali na wznowienie ich ulubionego serialu przez ponad 10 lat, a teraz go miażdżą! Fani dowiedzieli się co czeka Ulę (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) w następnych odcinkach "BrzydUla 2" i rozpętała się wielka afera! Widzowie czują, że scenarzyści robią sobie z nich nieśmieszny żart. Negatywnych komentarzy na temat pomysłu kontynuowania wątku Uli i Marka w taki, a nie inny sposób jest już tyle, że TVN7 zmieni swój plan na losy serialowych bohaterów?

Widzowie "BrzydUla 2" wściekli! Scenariusz to obraza dla ich inteligencji?

"BrzydUla 2" rozpocznie się wybuchem namiętności między Ulą a Markiem, którzy do tej pory pozostawali skłóceni i wciąż mówili o rozwodzie. Dobrzańscy zaczną uprawiać dużo gorącego seksu i właśnie tak spróbują się pogodzić. Ten pomysł przypadł do gustu widzom "BrzydUla 2", którzy od początki kibicowali parze i chcieli, by tworzyli szczęśliwą rodzinę.

Problem pojawił się, kiedy do sieci trafiło zdjęcie Marka w objęciach tajemniczej modelki. Oboje wyglądają, jakby za chwilę miało dość do namiętnego pocałunku, a przecież Dobrzański ledwo co pogodzi się z żoną! Właśnie to zdjęcie wywołało burzę wśród widzów, którzy poczuli się obrażeni głupimi pomysłami scenarzystów i dali upust emocjom w komentarzach. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę

Widzowie "BrzydUla 2" ostro zareagowali na pomysł, że Marek i Ula się pogodzą, ale on zaraz ją zdradzi.

- błagam, czy ten scenariusz może przestać być żartem? To już się robi niesmaczne... - napisała jedna z obserwatorek.

- czy scenarzyści robią z fanów debili ?no ile można ....To robi sie już żenujące - brzmi kolejny dosadny komentarz.

- Jeśli to prawda to jedna wielka żenada ze strony scenarzystów. Zresztą jeśli wyobrażenie Uli to też słabo, ile można to oglądać ;) - dołączyła się kolejna osoba.

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość bierze ślub? Alicja Ostolska pokazała zdjęcie sukni ślubnej!

Fani "BrzydUla 2" uznali, że scenariusz serialu to obraza dla ich inteligencji i nieśmieszny żart. Nie bardzo jest się czemu dziwić, bo trzeba przyznać, że wątek kłótni Uli i Marka trwał tak długo, że zmęczył chyba każdego. Kiedy już pogodzą się w najnowszych odcinkach "BrzydUla 2", głupotą byłaby natychmiastowa zdrada Marka. Co ciekawe, Dobrzańscy nie przyznają się przed bliskimi, że umawiają się na seks schadzki. Wiadomo już, że scenariusz na pewno nie zostanie zmieniony, ponieważ sceny są już dano nagrane i mimo wzburzenia fanów, wątek Uli i Marka będzie toczył się tak, jak było to założone. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze