BrzydUla 2. Małgorzata Socha zdradza największą tajemnicę Violetty! Nienawidzą jednej rzeczy

i

Autor: x-news BrzydUla 2. Małgorzata Socha zdradza największą tajemnicę Violetty! Nienawidzą jednej rzeczy

BrzydUla 2. Małgorzata Socha zdradza największą tajemnicę Violetty! Nienawidzą jednej rzeczy

Małgorzata Socha, grająca Violettę w serialu "BrzydUla" zdradza jej największą tajemnicę! Co mają ze sobą wspólnego Kubasińska z Sochą? Okazuje się, że jest jedna rzecz, której aktorka i jej bohaterka nie potrafią sobie odmówić... Sprawdź jaką tajemnicę Kubasińskiej-Hu z 2 sezonu "BrzydUli" zdradza Socha!

Socha zdradza tajemnice Violetty z "BrzydUli"! Co łączy gwiazdę i jej serialową postać?

Małgorzata Socha w obszernym wywiadzie dla "Tyle Tygodnia" zdradziła tajemnice Violetty Kubasińskiej-Hu! Bohaterka znów pojawi się na ekranie TVN 7 w 64 odcinku "BrzydUli" dowiadujemy się, jaka jest jej największa tajemnica!

Gwiazda, które rola Violetty w 1 sezonie "BrzydUli" otworzyła drzwi do sławy mówi szczerze o tym, co łaczy ją z Violettą, a co je zdecydowanie dzieli. Czy Socha lubi panią Kubasińską-Hu? 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

- Violetta jest hedonistką! Ja też. Kocham życie i ludzie. To nas łączy - ujawnia Małgorzata Socha.

Ale jest jedna rzecz, której Socha u swojej Violetty z "BrzydUli" zdecydowanie nie rozumie. Gwiazda oprócz życia i ludzi kocha dom i rodzinny tryb życia, a Violetta nie jest jej zdaniem do tego stworzona.

- Viola zdecydowanie nie jest urodzona mamą. Nie odkryła w sobie tego pierwiastka. I tu się różnimy, bo ja zawsze byłam domatorką. Lubię ognisko domowe, a jej chyba nie o to w życiu chodzi

Z aprobatą Socha mówi o zmianie stylu, którą widzimy u Violetty w 2 sezonie "BrzydUli". - Przez to, że weszła w inny krąg kulturowy, widać w jej ciuchach rys azjatycki. Jest odważna w kolorach, nie boi się krzykliwej biżuterii, chce zwracać na siebie uwagę. Nie chodzi już w krótkich spódniczkach tylko w kostiumach, które nadają jej wyglądowi biznesowy charakter

Co się wydarzy u Violetty w nowych odcinkach "BrzydUli"? W 64 odcinku serialu pani Hu zostanie uwięziona przez swojego męża, ale okaże się, że to wcale nie jest ona... To wszystko będzie miało dalsze skutki już w 68 odcinku "BrzydUli" - Violetta zacznie rozmawiać z prawnikiem o rozwodzie! 

Sprawdź także: Barwy szczęścia, odcinek 2362: Stawicki wyrzuci rzeczy kochanki z domu! Aneta przekona się do czego Zbyszek jest zdolny

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze