BrzydUla 2. Bożenka na randce z Aleksem w 158 odcinku! Tak się skończy jej metamorfoza z pokazu - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2. Bożenka na randce z Aleksem w 158 odcinku! Tak się skończy jej metamorfoza z pokazu - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Bożenka na randce z Aleksem w 158 odcinku! Tak się skończy jej metamorfoza z pokazu - ZDJĘCIA

2021-08-22 13:40

W 158 odcinku "BrzydUla" 2 po metamorfozie Bożenki (Paulina Kondrak) nie będzie już śladu. Wygląd szalonej księgowej z firmy F&D, która na chwilę zmieni się w prawdziwą piękność nie będzie już dla nikogo zaskoczeniem. A jednak Aleks Febo (Mariusz Zaniewski) w 158 odcinku "BrzydUla" zwróci uwagę na Bożenkę. Rozpozna w niej modelkę z pokazu kolekcji rozwodowej, w którą Bożenka się przemieniła? Wszystko na to wskazuje, ale plan Aleks, który zaprosił księgową na randkę będzie zakładał coś jeszcze. Zacznie ją podrywać i dojdzie nawet do starcia Aleksa z chłopakiem Bożenki. Zobaczcie niesamowite ZDJĘCIA!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 158 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.15 w TVN7

Metamorfoza Bożenki w "BrzydUla" 2 podczas pokazu kolekcji rozwodowej Sławo (Piotr Rogucki) i Miro (Rafał Mohr) będzie największą sensacją tak ważnego wydarzenia w firmie F&D! Choć początkowo trudno będzie rozpoznać Bożenkę w pięknej modelce, która wyjdzie na wybieg, to szybko stanie się jasne kim jest oszałamiająca gwiazda pokazu. To właśnie wtedy w 155 odcinku "BrzydUla" 2 Aleks spojrzy na Bożenkę inaczej i postanowi ją wykorzystać do swoich celów. Po Febo, który odkrył gigantyczne przekręty Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek) i chciał ostatecznie zniszczyć firmę można się spodziewać wszystkiego. Zwłaszcza, że Aleks spróbuje wprowadzić chaos na pokazie i zostanie wspólnikiem pana Hu (Nam Bui Ngoc), który także wytoczył wojnę Dobrzańskim.

Nie przegap: BrzydUla 2. Bożenka zmieni się w piękność w 155 odcinku! Zostanie modelką na pokazie kolekcji rozwodowej Sławo i Miro - ZDJĘCIA

To jednak nie zmienia faktu, że w 158 odcinku "BrzydUla" 2 Aleks będzie grał na zwłokę kiedy Ula (Julia Kamińska) i Marek będą chcieli załatwić z nim wszelkie formalności i rozwiązać kwestie długów. Kiedy Aleks zjawi się w firmie przy windzie spotka Bożenkę. Wygląd księgowej nie zrobi na nim większego wrażenia. Te same okulary, burza kręconych włosów i promienny uśmiech na ustach. Mimo, że Bożenka znów będzie mało atrakcyjną, zwyczajną pracownicą F&D Alek zaprosi ją na randkę. Podczas spotkania w 158 odcinku "BrzydUla" 2 zacznie podrywać zaskoczoną dziewczynę.

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Sprawdź też: BrzydUla 2. Ula i Marek spędzą razem noc w 159 odcinku! A potem powiedzą dzieciom, że nic z tego - ZDJĘCIA

W tym czasie w 158 odcinku "BrzydUla" 2 chłopak Bożenki z Bętowa, Kryspin (Patryk Pietrzak), za pomocą aplikacji w telefonie namierzy ukochaną z Febo. Wystroi się i kupi kwiaty dla Bożenki, by odbić ją Aleksowi. W zaskakujących okolicznościach dojdzie do konfrontacji Aleksa z chłopakiem Bożenki. Kiedy ona sama w 159 odcinku "BrzydUla" 2 zjawi się w domu Szymczyków, gdzie zatrzyma się Kryspin, będzie wściekła i rozkaże chłopakowi wracać na wieś.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze