Śmierć w finale Diagnozy. Anna umrze w pułapce Oliwiera Krynickiego?

2019-05-07 22:30 sz
Diagnoza 4 sezon, odc. 12. Oliwier Krynicki (Jan Englert), Anna (Maja Ostaszewska)
Autor: X-NEWS Diagnoza 4 sezon, odc. 12. Oliwier Krynicki (Jan Englert), Anna (Maja Ostaszewska)

Jak się skończy "Diagnoza". Czy Anna (Maja Ostaszewska) umrze w finale 4 sezonu "Diagnozy"? Oliwier (Jan Englert), który uciekł ze szpitala będzie chciał zabić Leśniewską. Plan przestępcy okaże się prosty: zemścić się na tej, która wsadziła go do więzienia. Wywiezie ją z Rybnika, przystawi pistolet do głowy i wtedy padnie strzał. Co wydarzy się w ostatnim 13 odcinku "Diagnozy"? Czy Oliwier zabije Annę? Koniec "Diagnozy" będzie wstrząsający dla widzów!

"Diagnoza" 4 sezon ostatni odcinek 13 - wtorek, 29.05.2019, o godz. 21.30 w TVN

Oliwier z serialu "Diagnoza" podczas pobytu w szpitalu będzie trzymany pod ścisłą kontrolą. Strażnicy nie zamierzają spuścić go z oczu ani na chwilę. Pomimo to jakimś cudem przestępcy uda się zbiec! To oznacza, że Anna znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Krynicki długo czekał na zemstę.

W tym czasie Anna w 12 odcinku "Diagnozy" wróci do domu. Od razu zrozumie, że stało się coś bardzo złego. Zobaczy leżącą na podłodze, zakrwawioną Martę. Kobieta zostanie napadnięta przez bandytów. Chwilę później również Leśniewska zostanie zaatakowana przez brutala. Zobacz też >>> Bogna żyje? Artman prześladowany przez kochankę! - ZWIASTUN

Całe szczęście Marta trafi na czas do szpitala. Przerażony Wolski (Maciej Zakościelny" wbrew procedurom wybudzi ją po operacji, by dowiedzieć się, gdzie jest Anna. Wyjdzie na jaw, że lekarka zaginęła.

W 12 odcinku "Diagnozy" Leśniewska obudzi się w dziwnym pomieszczeniu. Będzie zakneblowana, a jej ręce związane. Przed nią na krześle rozsiądzie się Oliwier. Zwymyśla ją, jak tylko się da, wytknie wszystkie błędy i podwójną moralność. Postanowi uświadomić jej z jakiego powodu chwilę później wyceluje w nią pistolet. Padnie strzał. Czy Anna umrze w finale serialu "Diagnoza"? Poinformujemy Was już wkrótce. Co jeszcze się wydarzy? Nie przegap tego >>> Michał odejdzie od Anny. Brat Tomasz go namówi - ZWIASTUN

Najnowsze