Koniec Diagnozy. Nie będzie 5 sezonu! Dlaczego TVN usuwa serial? ZDJĘCIA

2019-05-21 22:04 Ag
Diagnoza 4 odcinek 13. Jan Artman (Adam Woronowicz), Anna Leśniewska (Maja Ostaszewska)
Autor: TVN Diagnoza 4 odcinek 13. Jan Artman (Adam Woronowicz), Anna Leśniewska (Maja Ostaszewska)

"Diagnoza" nie będzie miała 5 sezonu. Stacja TVN zdecydowała o zakończeniu "Diagnozy" na emitowanej właśnie 4 serii. Ostatni odcinek "Diagnozy" widzowie zobaczą we wtorek, 21.05.2019. Jak się skończy "Diagnoza"? Czy Jan Artman (Adam Woronowicz) trafi do więzienia za to co zrobił? Czy Anna Leśniewska (Maja Ostaszewska) przeżyje po tym jak Oliwier Krynicki (Jan Englert) ją porwie i będzie chciał zabić? Tylko u nas kulisy wielkiego finału "Diagnozy".

Dlaczego nie będzie 5 sezonu "Diagnozy"?

"Diagnoza" znika z anteny TVN. Jeszcze przed emisją 4 sezonu było wiadomo, że serial skończy się po tej serii. Portal press.pl podał, że telewizja TVN nie wyprodukuje 5 sezonu "Diagnozy". - Zgodnie z założeniami produkcyjnymi, czwarty sezon będzie kończył serię – informuje Joanna Górska, dyrektor działu PR TVN. 

Dokładnie we wtorek, 30.04.2019, padł ostatni klaps na planie zdjęciowym. Aktorzy i pozostali członkowie ekipy produkcyjnej skończyli nagrywać serial, który od samego początku cieszył się niebywałą popularnością. Oglądalność "Diagnozy" spadała jednak z kolejnymi seriami. Pierwszy sezon śledziło 2,2 mln widzów. A kończący się czwarty gromadzi zaś średnio już tylko 1,5 mln widzów. 

Jak się skończy "Diagnoza"? Co się wydarzy w ostatnim 13 odcinku 4 sezonu "Diagnozy"?

Ostatni 13 odcinek "Diagnozy" 4 będzie trzymał w napięciu aż do końca. Życie Anny, którą porwie biznesmen Oliwier Krynicki zawiśnie na włosku. Kiedy odzyska przytomność zobaczy, że obok niej leży ciało Oliwiera. Próbując uciec ze swojego więzienia, uderzy się w głowę. Wróci do budynku po pendrive'a ze zdjęciami Artmana. Zniszczy też laptop Krynickiego.

Tymczasem Jan otrzyma informację, kim był tajemniczy mężczyzna, który odwiedzał Oliwiera w szpitalu. Domyśli się, że Annie może grozić śmierć. Sąsiadka opowie Artmanowi historię o popegeerowskiej kuźni. Tak chirurg dotrze do Leśniewskiej. Ranna lekarka straci sporo krwi, jej organizm pozostaje wyziębiony. Artman wezwie policję i karetkę pogotowia. W ostatnim odcinku "Diagnozy" to Artman uratuje Annie życie.

Gdy stan Leśniewskiej się poprawi, Michał Wolski (Maciej Zakościelny) pożegna się z ukochaną. Wyjdzie z Rybnika. Anna złoży zeznania, ale nie powie nic o pendrivie. Odda go Janowi. Artman będzie chciał zgłosić się na policję, ale Leśniewska poprosi, żeby tego nie robił ze względu na dzieci. Artman przekaże jednak pendrive prokuratorowi... Będzie czekało na niego CBŚP.

W ostatnim 13 odcinku "Diagnozy" w dzień ślubu Wandy (Sonia Bohosiewicz) i Gerarda (Dawid Zawadzki) Anna będzie już zdrowa. Podczas wesela Piotr Sadzik (Michał Czernecki) dowie, się, że nie zidentyfikowano znalezionego w beczce ciała, więc jego brat Szymon (Maciej Stuhr) może żyć.

Najnowsze