Diagnoza 4 sezon ostatni odcinek 13 - opis, streszczenie: Ślub Wandy i Gerarda

2019-05-20 19:53
Diagnoza 4 sezon odc. 12.  Ślub Wandy i Gerarda
Autor: X-NEWS Diagnoza 4 sezon odc. 12. Ślub Wandy i Gerarda

"Diagnoza" 4 sezon ostatni odcinek 13 w TVN we wtorek, 21.05.2019, o godz. 21.30. "Diagnoza" 4 sezon odc. 13 - streszczenie: Anna wybudza się i widzi, że obok niej leży ciało Oliwiera. Próbując uciec ze swojego więzienia, uderza się w głowę. Wreszcie wybiega na zewnątrz. Wraca jednak po pendrive ze zdjęciami Artmana. Niszczy też laptop Krynickiego.

Tymczasem Jan otrzymuje informację, kim był tajemniczy mężczyzna, który odwiedzał Oliwiera w szpitalu. Jego rodzinny dom jest pusty, ale sąsiadka opowiada Janowi historię o popegeerowskiej kuźni. Tak chirurg dociera do Leśniewskiej. Ranna lekarka traci sporo krwi, jej organizm pozostaje wyziębiony. Artman wzywa policję i karetkę pogotowia. Kiedy w rybnickiej placówce stan Anny się poprawia, Michał żegna byłą partnerkę, po czym wyjeżdża.

Między Janem a Dagmarą dochodzi do konfliktu. Kobieta doniosła na nich dyrektorowi szpitala. Leśniewska składa zeznania, ale zataja zabranie pendrive'a. Oddaje urządzenie Janowi. Chirurg chce zgłosić się na policję, ale Leśniewska prosi, żeby tego nie robił ze względu na dzieci. Nadchodzi dzień ślubu Wandy i Gerarda. Podczas wesela Sadzik dowiaduje się, że nie zidentyfikowano znalezionego w beczce ciała. Szymon może żyć. Artman przekazuje pendrive prokuratorowi. Pod domem weselnym czeka na niego oficer CBŚP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze