Maja Ostaszewska pokazała zdjęcie z partnerem! Ukrywała go długo

2020-05-05 17:09
Maja Ostaszewska
Autor: AKPA Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska (48 l.) i Michał Englert są razem od 15 lat - to naprawdę długi staż, biorąc pod uwagę, że obydwoje nie należą do osób często bywających na ściankach i imprezach. Ich wspólne zdjęcia należą do rzadkości. Aktorka opublikowała jednak taką fotografię - chyba po raz pierwszy, odkąd udziela się w mediach społecznościowych! Dlaczego zmieniła decyzję?

Maja Ostaszewska raczej unika pokazywania prywatności: owszem, zdarza jej się pozować na ściance czy udzielić jakiegoś wywiadu, który zyskuje rozgłos, ale uważa, by nie opowiadać o partnerze, czy intymnych sprawach. Aktorka angażuje się społecznie, ale nie wciąga w to swojego partnera, Michała Englerta. Tym większy szok wywołało więc ich wspólne zdjęcie, które trafiło na Instagram.

Michał Englert właśnie skończył 45 lat, a Ostaszewska publikacją zdjęcia złożyła mu w ten sposób życzenia. - Ten ktoś ma dziś urodziny. Wszystkiego Najlepszego, Kochanie! Nasze zeszłoroczne greckie wakacje. Jeszcze tam pojedziemy - napisała pod fotografią.

Michał Englert jest synem Marty Lipińskiej i Macieja Englerta. Zbieżność nazwisk nie jest oczywiście przypadkowa: Maciej Englert to brat Jana Englerta. Michał Englert był mężem Małgorzaty Szumowskiej, a wspólnie z byłą żoną i obecną partnerką zdarzało mu się współpracować (z sukcesami!) na planie filmowym. Englert jest bowiem operatorem i scenarzystą.

Super Raport 5 V (goście: Cimoszewicz, Matczak)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze