Diagnoza 4 sezon. Dwa odcinki specjalne w player.pl. Los znów połączy Annę i Artmana

2019-05-21 23:14
Diagnoza 4 sezon odcinek specjalny 15. Jan Artman (Adam Woronowicz)
Autor: TVN Diagnoza 4 sezon odcinek specjalny 15. Jan Artman (Adam Woronowicz)

"Diagnoza" kończy się na 4 sezonie, ale tuż emisji ostatniego 13 odcinka na player.pl pojawią się dwa odcinki specjalne - numer 14 i 15. Okazuje się, że to nie koniec historii Anny (Maja Ostaszewska) i Artmana (Adam Woronowicz). Tych dwoje w specjalnych odcinkach "Diagnozy" znowu połączy los. "Oni są w pewnym sensie na siebie skazani" - powiedziała Maja Ostaszewska. Co się wydarzy w 14 i 15 odcinku specjalnym "Diagnozy" na player.pl i jak obejrzeć dodatkowe odcinki?

Koniec 4 sezonu "Diagnozy" - dwa odcinki specjalne w player.pl

We wtorek 21 maja 2019 roku zostanie wyemitowany ostatni odcinek 4 sezonu "Diagnozy". To smutna wiadomość dla fanów serii, którzy mogą nie polubić takiego zakończenia. Przeczytaj więcej tutaj >>> Koniec Diagnozy. Anna przeżyje, Oliwier zginie. Ostatnie spotkanie z Artmanem na ślubie - ZDJĘCIA

Stacja TVN podjęła decyzję o wyprodukowaniu dwóch odcinków specjalnych serialu. Nie zostaną one jednak wyemitowane w telewizji. Będzie można je zobaczyć po premierze ostatniego odcinka "Diagnozy" na stronie player.pl.

- Tak, taką decyzję podjęła stacja, ale mnie też to ucieszyło. Oczywiście to jest dodatek, w pewnym sensie cała historia mogłaby zamknąć się w trzynastym odcinku, ale ponieważ mamy grono wiernych fanów - naprawdę wiernych - i to bardzo szerokie, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni, to pomyśleliśmy, że to będzie taki prezent - wyznała Maja Ostaszewska w wywiadzie ze stacją.

Co dalej z Anną i Artmanem? Serialowa Leśniewska nie zostawiła wątpliwości - zrobi się gorąco!

- Jeszcze tam zamieszaliśmy. W tych bohaterach tyle buzuje, tyle tam się dzieje, że dało się wykreować jeszcze jakiś nowe, wiarygodne problemy. Głównie całe napięcie i cała akcja będzie pomiędzy Anną i Artmanem - powiedziała. - Oni są w pewnym sensie na siebie skazani, w doli i niedoli. Artman - mimo, że nabroił po drodze parę razy - bardzo pomógł Annie i teraz ona czuje, że warto to zrobić.

"Diagnoza" 4 sezon odcinek specjalny 14 - streszczenie, co się wydarzy?

Artman trafia do aresztu. Adwokat informuje go, że za nieumyślne spowodowanie śmierci Makusza, nie udzielenie pomocy i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi mu od 2 do 12 lat więzienia. W celi wieloosobowej recydywiści nie pozwalają Janowi położyć się spać. Zaczyna się bijatyka. Artman oddaje jednemu krzesłem. Ten nie może złapać oddechu, ma odmę. Artman zaostrzoną łyżkę i długopisem robi drenaż opłucnej, ratuje mu życie. Tym zyskuje sobie przychylność innych więźniów.


Technicy przeszukują mieszkanie Artmana, znajdują pasek damski ze śladami krwi, ślady krwi znajdują też na tapicerce samochodu Artmana. Nie są to ślady krwi Makusza, a ślady krwi Bogny Mróz (Danuta Stenka). Artman przyznaje, że pomógł w ucieczce Bognie, podaje numer na który ostatnio się z nią kontaktował.

Anna jest przerażona, gdy adwokat mówi jej o podejrzeniu, że Artman zabił Bognę. Miał motyw, ona go szantażowała, ona wiedziała o Makuszu. Artman dzwoni do Anny (aresztanci z celi dali mu komórkę), tłumaczy, że nie zabił Bogny, pomógł jej w ucieczce. Daje Annie numer Bogny. Anna dzwoni, ale numer nie działa...

"Diagnoza" 4 sezon odcinek specjalny 15 - streszczenie, co się wydarzy?

Anna rozmawia z prokuratorem Wileckim (Mateusz Kościukiewicz), chce by sprawdzili wszystkie tropy w sprawie zaginięcie Bogny. Śledczy sprawdzają żonę Słowińskiego (Tomasz Dedek), byłego ministra i wspólnika Mróz.

Artman wpada na trop – Bogna wrobiła go w morderstwo sama, pomógł jej Słowiński. On wie, jak się z nią skontaktować. Anna idzie do domu Słowińskiego, rozmawia z żoną, informuje ją, że dawca nerki, którą wszczepiono Słowińskiemu ma wirusa HCV. Zaniepokojona żona dzwoni do Słowińskiego. W ten sposób śledczy namierzają byłego ministra  –jest w motelu pod Rybnikiem. Jadą tam, ale Słowiński zdążył uciec, jadąca taksówką do motelu Anna – zauważa samochód Słowińskiego, daje znać prokuratorowi.

Podczas przesłuchania były minister przyznaje, że pomógł w ucieczce Bognie i że sam podrzucił pasek z krwią Bogny Artmanowi. Słowiński zdradza, gdzie przebywa Bogna. Bogna zostaje aresztowana w Hiszpanii. Na sali sądowej prokurator odczytuje akt oskarżenia o nieumyślne spowodowanie śmierci Wojciecha Makusza. Anna cały czas jest przy Janie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze