Diagnoza 4 sezon. Dwa odcinki specjalne w player.pl. Anna i Artman znów razem?

2019-05-17 17:46
Diagnoza 4 sezon odcinek specjalny 14. Jan Artman (Adam Woronowicz), Anna (Maja Ostaszewska)
Autor: TVN Diagnoza 4 sezon odcinek specjalny 14. Jan Artman (Adam Woronowicz), Anna (Maja Ostaszewska)

Koniec serialu "Diagnoza" nie oznacza, że po emisji ostatniego 13 odcinka widzowie nie zobaczą dalszych losów Anny (Maja Ostaszewska) i Artmana (Adam Woronowicz). Wręcz przeciwnie! Po emisji finałowego odcinka 4 serii "Diagnozy" we wtorek, 21.05.2019, tylko na player.pl dwa odcinki specjalne, w których nastąpi ciąg dalszy ich historii. Artman trafi do więzienia, ale nie na długo. Co się wydarzy w 14 i 15 odcinku 4 sezonu "Diagnozy"?

"Diagnoza" 4 sezon odcinki specjalne 14 i 15 - na player.pl za darmo od wtorku, 21.05.2019, po godz. 22.30

Ostatni odcinek "Diagnozy" 4 skończy się aresztowaniem Jana Artmana w trakcie wesela Wandy (Sonia Bohosiewicz) i Gerarda (Dawid Zawadzki). Zanim chirurg odda się w ręce policji zatańczy z Anną ostatni taniec na przyjęciu przyjaciół. Co będzie dalej? Mimo, że "Diagnoza" nie będzie miała już 5 serii, to na player.pl widzowie poznają ciąg dalszy historii Artmana i Anny.

Odcinki specjalne "Diagnozy" numer 14 i 15 pojawią się na player.pl tuż po finale 4 sezonu i będą dostępne za darmo dla internautów. Już teraz wiadomo co się wydarzy w dodatkowych odcinkach ostatniej serii "Diagnozy"!

Akcja odcinków specjalnych "Diagnozy" rozpocznie się od pobytu Artmana w areszcie. Za nieumyślne spowodowanie śmierci Makusza, nieudzielenie pomocy i ucieczkę z miejsca wypadku będzie Janowi groziło nawet 12 lat więzienia. To jednak nie koniec jego problemów. W celi pełnej przestępców stoczy walkę o przetrwanie. W 14 odcinku "Diagnozy" bandyci wywołają bójkę, która skończy się tragicznie…

Na szczęście Artman pośpieszy z pomocą i pokaże jak zdolnym jest lekarzem. Nie będzie jednak w stanie poradzić sobie sam z problemami. Policja w domu Jana znajdzie pasek ze śladami krwi Bogny (Danuta Stenka), która przecież żyje, ale sfingowała własną śmierć.

Anna będzie przerażona, gdy adwokat Artmana powie o podejrzeniach w sprawie morderstwa doktor Mróz. Zacznie jednak bronić Jana także przed Martą (Magdalena Popławska), która oceni go zbyt surowo.

W odcinkach specjalnych "Diagnozy" Artman wpadnie na trop, prowadzący do ministra Słowińskiego. Uda mu się zdobyć telefon i skontaktować z Leśniewską, która od razu podejmuje działanie. Anna musi pomóc udowodnić, że chociaż w tym przypadku Artman jest niewinny!

Byli małżonkowie spotkają się dopiero na sali sądowej… Zbliżą się do siebie w dramatycznych okolicznościach, ale dopiero w 15 odcinku specjalny "Diagnozy" okaże się czy Anna i Artman wrócą do siebie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze