Diagnoza 4 sezon, odcinek 11: Bogna żyje? Artman prześladowany przez kochankę! - ZWIASTUN

2019-05-07 12:52 Ag
Diagnoza 4 sezon, odc. 11. Bogna (Danuta Stenka)
Autor: TVN Diagnoza 4 sezon, odc. 11. Bogna (Danuta Stenka)

Szok w serialu "Diagnoza"! Bogna Mróz (Danuta Stenka) jednak żyje? Była kochanka Jana Artmana (Adam Woronowicz) nie została brutalnie zamordowana w swoim domu? W 11 odcinku 4 sezonu "Diagnozy" Artman będzie w szoku, kiedy zadzwoni do Bogny i usłyszy w słuchawce jej głos. Czy to będzie tylko koszmarny sen? A może Bogna sfingowała własną śmierć, żeby uciec za granicę? Zobaczcie zwiastun 11 odcinka "Diagnozy".

"Diagnoza" 4 sezon odcinek 11 - wtorek, 7.05.2019, o godz. 21.30 w TVN

Im bliżej finału 4 sezonu "Diagnozy", tym sprawy zaczną się komplikować jeszcze bardziej. Nic już nie będzie jasne i oczywiste, a wątek udziału Artmana w zabójstwie Bogny przybierze nieoczekiwany obrót. W 11 odcinku "Diagnozy" 4 lekarz zostanie wezwany na przesłuchanie po zabójstwie doktor Mróz.

Prokurator i Oficer CBŚP poinformują go, że w idealnie wyczyszczonym domu Bogny znaleziono jego odciski. Stanie się jasne, że ktoś próbuje wrobić go w tę zbrodnię, bo Jan nie byłby tak głupi, żeby zostawić ten jeden ślad. Postawiony pod ścianą Artman zacznie działać i spróbuje ustalić czy jego była kochanka naprawdę zginęła.

W 11 odcinku 4 sezonu "Diagnozy" kupi telefon na kartę i po powrocie do szpitala wykręci jej numer. Z przerażeniem usłyszy w słuchawce jej głos. "Ja w coś gram? Przecież ja nie żyję... Janku" - powie mu kpiącym głosem Bogna. A widzowie zobaczą Bognę w zupełnie nowej fryzurze, z długi rudymi włosami, która świetnie się bawi gdzie w tropikach.

Czy to będzie tylko zły sen, a może w 11 odcinku "Diagnozy" wyjdzie na jaw, że Bogna jednak żyje? To się okaże w kolejnym odcinku "Diagnozy".

Diagnoza 4 sezon, odc. 11. Jan Artman (Adam Woronowicz)
Autor: TVN Diagnoza 4 sezon, odc. 11. Jan Artman (Adam Woronowicz)
Najnowsze