Diagnoza 4, odcinek 11: Michał odejdzie od Anny. Brat Tomasz go namówi - ZWIASTUN

2019-04-30 17:01 Ag
Diagnoza 4 odc. 11. Michał Wolski (Maciej Zakościelny), Anna Leśniewska (Maja Ostaszewska)
Autor: TVN Diagnoza 4 odc. 11. Michał Wolski (Maciej Zakościelny), Anna Leśniewska (Maja Ostaszewska)

Co w serialu "Diagnoza" będzie dalej z Anną (Maja Ostaszewska) i Michałem (Maciej Zakościelny)? W 11 odcinku 4 sezonu "Diagnozy" to Wolski podejmie decyzję o zakończeniu ich związku. Namówiony przez brata Tomasza (Tomasz Drabek) postanowi odejść od Anny. Po operacji przeszczepu skóry na poparzonej ręce Michał wypisze się ze szpitala na własne żądanie i nie odejdzie od Leśniewskiej. Zobaczcie zwiastun 11 odcinka "Diagnozy".

"Diagnoza" 4 sezon, odcinek 11 - wtorek, 7.05.2019, o godz. 21.30 w TVN

Anna i Michał z "Diagnozy" rozstaną się! Po ostatnich wydarzeniach ich związek dotrze do takiego etapu, w którym oboje będą musieli zdecydować czy jeszcze chcą być razem. W 11 odcinku "Diagnozy" 4 w podjęciu decyzji Michałowi pomoże jego brat. Po operacji ręki Wolskiego nie będzie pewności czy jeszcze kiedyś będzie mógł chwycić za skalpel i operować.

Tomasz zasugeruje bratu, że powinien dać sobie z Anną spokój. Obwini Leśniewską o wszystko zło, które spotkało Michała, o to, że teraz jest w szpitalu. Tyle mu zarzucała, a tak naprawdę ponosi winę za wszystko, co mu się przydarzyło. Anna odwiedzi ukochanego gdy będzie w sali sam.

Ich rozmowa od początku będzie bardzo sztywna - obydwoje doskonale zrozumieją, że muszą zdecydować co dalej. W 11 odcinku "Diagnozy" 4 Anna zechce, żeby spróbowali jeszcze raz, od nowa. Ale Michał uzna, że nie jest na to gotowy. Zostawi Annę. Wkrótce po rozmowie Wolski wypisze się ze szpitala na własne żądanie.

Najnowsze