Diagnoza 4, odcinek 11: Michał odejdzie od Anny. Brat Tomasz go namówi - ZWIASTUN

2019-04-30 17:01 Ag
Diagnoza 4 odc. 11. Michał Wolski (Maciej Zakościelny), Anna Leśniewska (Maja Ostaszewska)
Autor: TVN Diagnoza 4 odc. 11. Michał Wolski (Maciej Zakościelny), Anna Leśniewska (Maja Ostaszewska)

Co w serialu "Diagnoza" będzie dalej z Anną (Maja Ostaszewska) i Michałem (Maciej Zakościelny)? W 11 odcinku 4 sezonu "Diagnozy" to Wolski podejmie decyzję o zakończeniu ich związku. Namówiony przez brata Tomasza (Tomasz Drabek) postanowi odejść od Anny. Po operacji przeszczepu skóry na poparzonej ręce Michał wypisze się ze szpitala na własne żądanie i nie odejdzie od Leśniewskiej. Zobaczcie zwiastun 11 odcinka "Diagnozy".

"Diagnoza" 4 sezon, odcinek 11 - wtorek, 7.05.2019, o godz. 21.30 w TVN

Anna i Michał z "Diagnozy" rozstaną się! Po ostatnich wydarzeniach ich związek dotrze do takiego etapu, w którym oboje będą musieli zdecydować czy jeszcze chcą być razem. W 11 odcinku "Diagnozy" 4 w podjęciu decyzji Michałowi pomoże jego brat. Po operacji ręki Wolskiego nie będzie pewności czy jeszcze kiedyś będzie mógł chwycić za skalpel i operować.

Tomasz zasugeruje bratu, że powinien dać sobie z Anną spokój. Obwini Leśniewską o wszystko zło, które spotkało Michała, o to, że teraz jest w szpitalu. Tyle mu zarzucała, a tak naprawdę ponosi winę za wszystko, co mu się przydarzyło. Anna odwiedzi ukochanego gdy będzie w sali sam.

Ich rozmowa od początku będzie bardzo sztywna - obydwoje doskonale zrozumieją, że muszą zdecydować co dalej. W 11 odcinku "Diagnozy" 4 Anna zechce, żeby spróbowali jeszcze raz, od nowa. Ale Michał uzna, że nie jest na to gotowy. Zostawi Annę. Wkrótce po rozmowie Wolski wypisze się ze szpitala na własne żądanie.