Barwy szczęścia

Nowa czołówka Barw szczęścia po wakacjach? Katarzyna Glinka szaleje na planie - ZDJĘCIA

2023-06-07 11:04

Będzie nowa czołówka "Barw szczęścia"? Katarzyna Glinka szaleje na planie w nietypowej stylizacji, bawiąc się przy tym świetnie. Czyżby TVP przygotowało dla widzów niespodziankę i nowy sezon "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 miałby rozpoczynać się nową czołówką? Faktycznie, niektórzy bohaterowie odeszli, przybyło nowych wątków, więc zmiana byłaby dobrym pomysłem. Tym bardziej, że miniony sezon serialu zakończył się wcześniej niż planowano. Jak miałaby wyglądać nowa czołówka? Zobacz ZDJĘCIA w galerii zdjęć poniżej.

Będzie nowa czołówka "Barw szczęścia"?!

Stacje telewizyjne raz na jakiś czas decydują się na odświeżenie czołówek seriali, a wynika to z faktu, że niektóre wątki są już zakończone, aktorzy grający w danej produkcji się zmieniają, część bohaterów znika, ale też pojawiają się nowi. Czy tak właśnie stanie się w przypadku hitu TVP2? Katarzyna Glinka dodała relację z planu "Barw szczęścia" gdzie szaleje na tzw. "green screenie", który służy do kręcenia czołówek i nie tylko. Serialowa Kasia szaleje w stylizacji a'la lata 70. Wygłupia się i tańczy, więc możliwe, że chodzi właśnie o nową czołówkę do "Barw szczęścia". 

Dotychczasowa czołówka serialu jest nieco niezgodna z wątkami poruszanymi w odcinkach. Niektórzy bohaterowie nie pojawią się w nowym sezonie. Przede wszystkim na samym początku pojawia się Klara, a jak informowaliśmy jakiś czas temu, Olga Jankowska zrezygnowała z gry i nie pojawi się w kolejnych odcinkach. Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) pozują razem jako para, a przecież dawno się rozstali. W obecnej czołówce "Barw szczęścia" występuje także Tomasz, a przecież aktor Kazimierz Mazur odszedł w 2023 r. Regina (Kamila Kamińska) co prawda wróci do obsady w kolejnych odcinkach, ale póki co na próżno szukać na planie Franka (Mateusz Banasiuk), który nadal występuje w czołówce. Mało tego, Kasia w ostatnim odcinku "Barw szczęścia" otrzymała telefon z tragicznymi wiadomościami o śmierci Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski), który także nadal występuje się w czołówce. Aktor zmarł w 2021 r. 

W obecnym rozpoczęciu "Barw szczęścia" brakuje takich postaci jak m.in. Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski) czy Cezarego (Marcel Opaliński), którzy odgrywają obecnie duże role w serialu u boku Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Natalii (Maria Dejmek). Nie tylko oni nie są ujęci w czołówce "Barw szczęścia", ale może się to jeszcze zmienić.

Póki co, Katarzyna Glinka nie podzieliła się z fanami wiadomością, czego dokładnie dotyczą jej nagrywki z planu. Sądząc po jej szalonych stylizacjach, może się jednak okazać, że to wcale nie o czołówkę chodzi. O zmianach poinformujemy na bieżąco, a tymczasem można zobaczyć szalone stylizacje Kasi w galerii zdjęć! 

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze