Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia zamieszka z Cezarym szybciej niż Rawicz się spodziewa. Kryzys nagle dopadnie Zwoleńską

2023-06-01 22:55

Natalia (Maria Dejmek) i Cezary (Marcel Opaliński) zamieszkają razem w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023? Takie plany przyjdą znienacka, bo u Zwoleńskiej nastąpi duży zwrot akcji. To będzie swoisty sprawdzian dla pary, bo prawniczka zacznie mieć spore kłopoty mieszkaniowe, a przecież nie podjęła wcześniej decyzji, że wprowadza się do Rawicza. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej sam Cezary może być nieźle zaskoczony takim obrotem sprawy. Przejdzie test dobrego partnera?

Wspólne mieszkanie Cezarego i Natalii szybciej niż ktokolwiek się spodziewa w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Natalia i Cezary tworzą szczęśliwą parę, ale nie podejmowali dotąd decyzji o wspólnym zamieszkaniu. Prawniczka i jej córeczka Lea (Lena Sobota) mieszkają z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska), Jerzym (Bronisław Wrocławski) i Malwiną (Joanna Gleń) w domu Basi (Sławomira Łozińska). Seniorzy mieli co prawda wykupić nieruchomość, ale wszystko zmieni się w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023, bo pojawi się pewien kupiec, gotowy zapłacić za dom, w którym dotąd mieszkała prawniczka z rodziną. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, okaże się, że Małgorzata i Jerzy nie mają dość pieniędzy na zakup domu Basi i w ten sposób zawiśnie nad nimi widmo szybkiej wyprowadzki! Małgorzata uprzedzi córki o trudnej sytuacji mieszkaniowej, a one mocno się zdziwią, bo przecież nie są naszykowane na nagłe wprowadzenie się do swoich partnerów. 

Cezary przygarnie Natalię i Leę w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej? 

- (...) Lepiej mi powiedzcie, jak wygląda kwestia waszych przeprowadzek - cytuje słowa Małgorzaty wspomniany portal, a Malwina natychmiast przyzna, że remont u Hermana (Maciej Raniszewski) nie jest skończony, więc póki co nie bardzo może się do niego przenieść. 

Prawniczka też mocno się wystraszy, bo przecież dotąd nie dyskutowała na poważnie o zamieszkaniu z Rawiczem i nic w tej kwestii nie postanowili. 

- (...) My z Cezarym musimy wziąć się za to wreszcie na poważnie, bo przez jego chorobę nic w tej sprawie nie drgnęło - oznajmi Natalia w 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach. Jasnym więc będzie, że Rawicz nie jest gotowy na taki krok, a już na pewno nie w tak krótkim czasie. 

Małgorzata wkrótce obwieści córką, że muszą myśleć o swojej przyszłości, o kolejnym miejscu do zamieszkania, bo Basia planuje sprzedać dom i to właściwie natychmiast! Czy Cezary stanie na wysokości zadania i zajmie się ukochaną i jej córeczką? To będzie prawdziwy test dla ich związku i okaże się, czy miłość przetrwa wszystko. 

Barwy szczęścia. Smutne pożegnanie Bruna i Karoliny. Justin nakryje ich na pocałunku
Listen on Spreaker.
Najnowsze