Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia zdradzi sekret seksu z Cezarym. Jest wybitnym kochankiem!

2023-05-31 11:47

Natalia (Maria Dejmek) da się ponieść wodzy fantazji i w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 zacznie opowiadać o rewelacyjnym seksie z Cezarym (Marcel Opaliński). Zwoleńska pochwali się Malwinie (Joanna Gleń), że seks z ukochanym jest wybitny i wcale się na tym nie skończy. Zacznie wychwalać Rawicza pod niebiosa, a siostra nie pozostanie jej dłużna. Malwina także postanowi wyjawić prawniczce sekret jej seksu z Hermanem (Maciej Raniszewski). Licytację w nowym sezonie "Barw szczęścia" przerwie Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska).

Natalia zagalopuje się w opowieściach o seksie z Cezarym w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Związek Natalii i Cezarego przetrwa wzloty i upadki, głównie spowodowane mąceniem Sofii (Valeri Guliaieva). Na szczęście była narzeczona Rawicza nie zniszczy łączącego ich uczucia, a wręcz przeciwnie, relacja się rozwinie. Zwoleńska nie będzie ukrywała, że jest bardzo usatysfakcjonowana życiem z ukochanym na każdym polu. Dlatego też, w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 postanowi bez ogródek opowiadać o wybitnym seksie z partnerem. 

Jak podaje portal światseriali.interia.pl, w 2826 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do bardzo otwartej rozmowy Natalii i Malwiny o ich partnerach. Obie zaczną przechwalać się, jaki to ich ukochany jest wspaniały w łóżku i jak świetnie się z nimi bawią. Z pozoru niewinna wymiana zdań, zacznie przypominać nieco rywalizację, bo Natalia uprze się, że to Rawicz jest najlepszym kochankiem pod słońcem, a Malwina stanie w obronie Hermana i oznajmi niemal to samo. 

Małgorzata szybko sprowadzi Natalię i Malwinę na ziemię w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Niestety potyczki słowne sióstr nie potrwają za długo, a wygłupy o partnerach szybko zostaną ukrócone przez Małgorzatę. Kobieta pojawi się w kancelarii i zauważy wybitny nastrój córek. 

- Co wam tak wesoło, dziewczyny? - cytuje pytanie Małgorzaty wspomniany portal.

- Życie jest piękne, to się cieszymy - skwituje prawniczka, nie zdradzając matce szczegółów rozmowy z Malwiną. Obie nie przewidzą, że Małgorzata zjawia się w kancelarii z kiepskimi wiadomościami. 

- Jest klient zainteresowany domem - wyjaśni Małgorzata w 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2023. Malwinie i Natalii zrzednie mina, bo przecież obie mieszkają pod wspólnym dachem z Małgorzatą i Jerzym (Bronisław Wrocławski). Informacja od Małgorzaty będzie jednoznaczna z tym, że wszyscy tracą dach nad głową! 

Jak się okaże w "Barwach szczęścia" po wakacjach, Natalia i Malwina wpadną w kłopoty mieszkaniowe i właśnie wtedy potwierdzi się, czy oprócz tego, że Herman i Rawicz są świetnymi kochankami, umieją też zadbać o ich dobro i bezpieczeństwo. 

Barwy szczęścia. Małgorzatę i Józefinę w nowym sezonie połączy coś ważnego! TO WIDEO zdradza wszystko
Najnowsze

Materiał sponsorowany