Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Powrót odmienionej Reginy! Nie będzie z nią już Franka? - ZDJĘCIA

2023-05-28 9:34

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach wróci Regina (Kamila Kamińska), ale na próżno będzie szukać u jej boku Franka (Mateusz Banasiuk). Już w obecnym sezonie Falkowski zostawił przemęczoną żonę samą z dzieckiem, przez co Czapla nie mogła poradzić sobie w opiece nad Kamilkiem. Na szczęście, Regina mogła liczyć na wsparcie Aldony (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek), dzięki czemu złapała nieco oddechu, ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej po starej Czapli nie będzie już śladu! Matka Kamilka przejdzie przemianę i w odmienione wersji zagości już na dłużej!

Regina wróci w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Przejdzie metamorfozę i zostawi Franka?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Regina wróci i zagości w serialu na dłużej. Przypomnijmy, że w obecnym sezonie żona Franka pojawiała się w serialu sporadycznie, nie wspominając już o Falkowskim, który pojawił się jedynie raz i to wcale nie ze swoją żoną i synkiem! Na samym początku dowiedzieliśmy się, że Franek zostawił Reginę samą z dzieckiem, przez co opieka nad Kamilkiem zaczęła spędzać Reginie sen z powiek. Czapla była wrakiem człowieka, co nie uszło uwadze Borysa, który zaproponował jej swoją pomoc. Grzelak nieco odciążył przyjaciółkę, a opieka nad Kamilkiem sprawiła mu tyle radości, że sam zapragnął własnego dziecka z Aldoną. Oczywiście, Czapla zaczęła zachęcać Grzelaków do powiększenia rodziny, ale w finale sezonu "Barw szczęścia" żona Borysa nie zaszła w ciążę!

Jednak w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Grzelakowie, motywowani przez Reginę, postanowią poważnie podejść do tematu dziecka i wybiorą się do kliniki leczenia niepłodności. Na miejscu dowiedzą się, że Borys ma problemy z płodnością, ale jeszcze nie wszystko stracone, gdyż po wdrożeniu odpowiedniej kuracji może wydarzyć się cud! Oczywiście, w trudnym czasie Grzelakowie będą mogli liczyć na wsparcie Czapli, która nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wróci i zagości w serialu na dłużej. Jednak znów na próżno będzie szukać u jej boku Franka, który w obecnym sezonie pojawił się na ekranie jedynie raz, gdy gasił pożar w mieszkaniu Jaworskich i nawet nie spotkał się z żoną i synkiem.

To już pewne, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Regina znów pojawi się w serialu, czym Kamila Kamińska oficjalnie pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie. Czapla zmieni się nie do poznania i już w niczym nie będzie przypominać przemęczonej matki Kamilka. Żona Franka wyraźnie odżyje i wróci w kompletnie odmienionej wersji, a obok nowej fryzury na jej twarzy w końcu zagości uśmiech! Czyżby w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Regina uporała się z zatraceniem męża w pracy? A może w jej życiu pojawi się zupełnie ktoś inny? Tego dowiemy się już w nowym sezonie!

Barwy szczęścia. Rozprawa oprawcy Aldony. Basia wysłucha żałosnych tłumaczeń Urszuli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze