Barwy szczęścia. Pokazali, kto dołączy do obsady w nowym sezonie. Renata ujawnia dziwne fakty

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Pokazali, kto dołączy do obsady w nowym sezonie. Renata ujawnia dziwne fakty

Kto dołączy do obsady "Barw szczęścia" w nowym sezonie

Barwy szczęścia. Pokazali, kto dołączy do obsady w nowym sezonie. Renata ujawnia dziwne fakty

2022-07-06 11:11

Duże zmiany w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2022! Spora część aktorów nie pojawi się w nowych odcinkach po przerwie wakacyjnej, ale za to widzowie mogą liczyć na nowe postaci w serialu. Rola Renaty (Anna Mrozińska) także rozrośnie się w nadchodzącym sezonie "Barw szczęścia", bo jej bohaterka wejdzie w bliską relację z Kodurem (Oskar Stoczyński). To właśnie ona ujawnia nowego i nietypowego członka ekipy, który ma dołączyć do serialu już jesienią. Fakty, które podaje, są co najmniej dziwne.

Oni pojawią się w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022, a niektórzy w ogóle nie wrócą! O kim mowa?

W "Barwy szczęścia" po wakacjach 2022 pewne są spore zmiany, które zaskoczą niektórych widzów. Chodzi o odejście i pojawienie się niektórych aktorów, co wzbudzi niemałe emocje. Wiadomo już, że część osób w ogóle nie pojawi się w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, a są to śp. Krzysztof Kiersznowski, Jan Pęczek, Paweł Nowisz i Jolanta Lothe. Niestety wymienieni aktorzy zmarli, ale ich postaci nie zostały uśmiercone w serialu. Wyjątkiem jest Zenek Grzelak, który faktycznie odszedł również w serialu. 

To nie koniec, bo z serialu "Barwy szczęścia" zniknęły też inne postaci, które albo już nie wrócą, albo zniknęły na naprawdę długo. Chodzi np. o Iwonę (Izabela Zwierzyńska), która wraz z narzeczonym Tomaszem Kępskim (Jakub Sokołowski) i córką Wioletką (Aurelia Żarnowiecka) wyjechała na staż młodych lekarzy do USA. Prywatnie aktorka zamieszkała na stałe w Londynie i nie zagra już w "Barwach szczęścia". Także Patryk Pniewski pożegnał się z "Barwami szczęścia" na dłuższy czas. Józek Sałatka przeprowadził się do Anglii z córką Julcią (Julia Staniszewska) i nową dziewczyną Zosią (Kinga Bobkowska). 

Sprawdź: M jak miłość. Lenka będzie miała pierwszego chłopaka! Kinga i Piotrek zmierzą się z ukochanym 13-letniej córki - ZDJĘCIA

Widzowie nie muszą się jednak smucić, bo w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022 pojawią się dawno niewidziani bohaterowie i ci całkiem nowi! Anna Mrozowska dodała na swój Instagram krótki filmik, gdzie śmieje się, że ekipa "Barw szczęścia" znalazła nowego członka! Aktorka pokazała małego kotka, który zaplątał się na planie. To oczywiście żart, ale prawda jest taka, że rola Renaty z "Barw szczęścia" rozrośnie się, a jej relacja z Kodurem będzie podejrzana i intrygująca. 

W nowym sezonie "Barw szczęścia" dojdą nowe postaci, ponieważ wróci m.in. Regina (Kamila Kamińska), która zniknęła z serialu, ale już niedługo znów zagości na ekranie. W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 wróci także Anita (Karolina Porcari), przyjaciółka Kasi (Katarzyna Glinka), przez którą żona Łukasza (Michał Rolnicki) sporo się wycierpiała. To jeszcze nie koniec dużych zmian w serialu, ale na resztę trzeba jeszcze poczekać. 

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł przeżyje piekło w szpitalu u Franki. Wszystko jej wybaczy, byle przeżyła - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia po wakacjach. Chora Regina wróci i zacznie nowe życie! Bez Franka?
Najnowsze