Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Darek skończy w więzieniu za pomoc Gabrysi? Narzeczona Jacka pogrąży go przed policją

2023-08-03 16:19

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach to Darek (Andrzej Niemyt) zapłaci najwyższą cenę za pomoc Gabrysi (Marta Juras)? Po spotkaniu z byłą narzeczoną Jacka (Paweł Peterman) Janicki nie będzie miał żadnych wątpliwości, że Agnieszka (Aleksandra Mirecka) ma kontakt z oszustem i postanowi ją śledzić. W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Darek dowie się, gdzie mieszka dawna kochanka Skupskiego i natychmiast zadzwoni na policję! Funkcjonariusze zabiorą Agnieszkę, ale pod wpływem oskarżeń kobiety na komisariacie wyląduje również Janicki! Czy Darek pójdzie siedzieć? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Oskarżenia kochanki Jacka pogrążą Darka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Janicki wyląduje w więzieniu?

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Darek za wszelką cenę postanowi pomóc Gabrysi, która po oszustwie Jacka niemal nie wpadnie w obłęd! Tym bardziej, że policji nie uda się odnaleźć Skupskiego, dlatego Niedzielska zdecyduje się działać na własną rękę, czego akurat Janicki nie pochwali, ale oczywiście nie zostawi jej samej. Szczególnie, że dyrektorce uda się dotrzeć do dawnej narzeczonej Jacka, która odezwie się do niej na forum "Poszkodowane przez amerykańskiego żołnierza-oszusta", gdzie Gabrysia zamieści nawet zdjęcie oszusta. Niedzielska umówi się z Agnieszką na spotkanie w "Feel Good", na które wybierze się w towarzystwie Darka. Jednak to, co usłyszy od kobiety w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej aż zwali ją z nóg!

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach okaże się, że Jack to tak naprawdę Andrzej Łysiak i wcale nie jest taki, jaki opisuje go Gabrysia! Agnieszka zdradzi byłym kochankom, że jej dawny narzeczony był ideałem mężczyzny, przez co nie rozumie, dlaczego Niedzielska wypisuje o nim takie "brednie" w Internecie. Oczywiście, kobieta zażąda od dyrektorki, aby natychmiast je usunęła i nie zgodzi się pójść na policję, gdy poprosi ją o to Gabrysia, czym od razu wzbudzi podejrzliwość Darka. Dlatego tuż po ich spotkaniu w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Janicki postanowi ją śledzić, licząc na to, że Agnieszka doprowadzi go do oszusta, gdyż z pewnością będzie miała z nim kontakt! I dawny kochanek Niedzielskiej wcale się nie pomyli!

W 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Darek ruszy za Agnieszką i dotrze aż przed jej blok. Tyle, że dalej nie pójdzie już sam tylko zadzwoni na policję i poinformuje funkcjonariuszy, że odnalazł osobę, która może wiedzieć, gdzie przebywa Jack, dzięki czemu policjanci niemal natychmiast zjawią się na miejscu.

- Powiadomiłem policję. Już z nią rozmawiają... Powiedziałem im, że ta kobieta może mieć wiedzę o człowieku, którego szukają. Nie dali się prosić - wyjaśni telefonicznie Gabrysi, obserwując w tym samym czasie jak funkcjonariusze wyprowadzają Agnieszkę.

Tyle tylko, że w tym momencie w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Agnieszka go dostrzeże i natychmiast rzuci w jego kierunku nieprawdziwe oskarżenia. Była kochanka Jacka wskaże na Janickiego palcem i zawiadomi policjantów, że ją nęka, przez co zgarną oni na komisariat nie tylko ją, ale również i piłkarza!

- Pana też zapraszamy na komendę. Niech pan jedzie za nami - zwróci się do niego policjant, a Darek oczywiście wykona ich polecenie. Janicki spędzi na komendzie kilka godzin, ale na szczęście policjanci wypuszczą go na wolność, gdyż przyciśnięta Agnieszka w końcu zgodzi się współpracować i zacznie mówić prawdę!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze