Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Gabrysia bliska obłędu! Upokorzona przez Jacka umieści w internecie zdjęcie oszusta. Wpadnie w jego zasadzkę? - ZDJĘCIA

2023-06-15 16:59

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Gabrysia (Marta Juras) omal nie zwariuje przez oszusta Jacka (Paweł Peterman), który podając się za amerykańskiego żołnierza oszukał ją, uwiódł i okradł z 50 tysięcy złotych! Ponieważ policja nie wpadnie na żaden trop Jacka, który ukrywa się z pieniędzmi Gabrysi, Niedzielska postanowi wziąć sprawy we swoje ręce. Założy w internecie forum poświęcone Jackowi, umieści tam jego zdjęcie, licząc na to, że odezwą się do niej inne ofiary naciągacza albo ktoś go rozpozna. Na początku nowego sezonu "Barw szczęścia" w 2830 odcinku Gabrysia nie posłucha ostrzeżeń Darka (Andrzej Niemyt), że to niebezpieczna gra z oszustem! Wpadnie w jego zasadzkę?

Czy Gabrysia w nowym sezonie "Barw szczęścia" znajdzie oszusta Jacka, który ją okradł i złamał jej serce?

Polowanie Gabrysi na Jacka w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach zacznie się gdy policja bezradnie rozłoży ręce i zawiadomi okradzioną Niedzielską, że nie ma co na razie liczyć, że narzeczony złodziej się odnajdzie! A do tego ofiar oszusta będzie więcej! Oczywiście Jack nie jest amerykańskim żołnierzem, wymyślił sobie to imię i tożsamość, żeby skuteczniej omotać kobiety na portalu randkowym. Właśnie tam wypatrzył spragnioną miłości Gabrysi, która szybko straciła dla niego głowę. Potem była "wielka" miłość, szybkie zaręczyny i zniknięcie Jacka z pieniędzmi Niedzielskiej. Zapłaciła za jego tajemniczą przesyłkę 50 tysięcy i tyle go widziała.

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Gabrysia wróci do Warszawy po dłuższym pobycie na urlopie zdrowotnym u siostry i zacznie tropić Jacka. Jak podaje portal światseriali.interia.pl Niedzielska usłyszy od policji, że tak jak ją amerykański żołnierz oszukał jeszcze wiele innych kobiet. Nikt jednak nie będzie chciał zdradzić jej tożsamości ofiar Jacka.

Dlatego Gabrysia w 2830 odcinku "Barw szczęścia" postanowi sama dopaść mężczyznę, który złamał jej serce i okradł. Założy na popularnym portalu społecznoścowym forum "Poszkodowane przez amerykańskiego żołnierza-oszusta". Mimo przestróg Darka wrzuci tam także zdjęcie Jacka, chociaż publikowanie czyjegoś wizerunku w sieci nie jest legalne.

- A ograbiać naiwne kobiety można? Wrzucam zdjęcie! Niech nie czuje się bezpieczny. Gdziekolwiek teraz pójdzie, nawet do sklepu, nie będzie wiedział, czy przypadkiem nie zostanie rozpoznany. W końcu wpadnie - wytłumaczy mu Gabrysia. O śledztwie Niedzielskiej w internecie w 2830 odcinku "Barw szczęścia" usłyszą jej koleżanki ze szkoły, Beata (Anita Jancia) i Dorota Kujawiak (Karina Seweryn), który zaniepokoi fakt, że kobieta zachowuje się coraz bardziej irracjonalnie.

- Martwimy się o ciebie. Nie lepiej to zostawić? Dać działać policji? - zapyta Beata, ale w 2830 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia wytłumaczy, że nie może tak zostawić tej sprawy, bo jest bliska szaleństwa i psychicznego obłędu, że drań, który ją skrzywdził pozostaje bezkarny. - Ten człowiek odarł mnie z godności, upokorzył, jak nikt nigdy. Nie potrafię być spokojna, nic nie robić, muszę walczyć, bo inaczej zwariuję!

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu do Gabrysi zgłosi się na forum inna pokrzywdzona kobieta, która rozpozna na zdjęciu Jacku swojego ukochanego, który też ją też oszukał. Zaproponuje jej spotkanie, ale Darek zacznie się bać, że to może być zastawiona przez oszusta pułapka.

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze