Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kępski odkryje prawdziwe zamiary Wiktora wobec Madzi! Poderwie przyjaciółkę Oliwki tylko w jednym celu - ZDJĘCIA

2023-06-14 19:50

W 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski) zorientuje się, że syn Wiktor (Grzegorz Kestranek) prowadzi przeciwko niemu dziwną grę i żeby zrobić mu na złość podrywa przyjaciółkę Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), Madzię (Natalia Sierzputowska)! Nie dość, że syn Tomka nie zaakceptuje jego związku z dużo młodszą Oliwką, to jeszcze na początku nowego sezonu "Barw szczęścia" w 2828 odcinku zacznie umawiać się z Madzią. Dla Kępskiego sytuacja zrobi się co najmniej niezręczna. Dojdzie do wniosku, że Wiktor ma złe zamiary wobec Madzi, że dzięki niej chce go rozdzielić z Oliwką. Czy będzie miał rację? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen z "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2828 po wakacjach 2023 - emisja na przełomie sierpnia i września w TVP2

Między Tomka Kępskiego a Wiktora w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wkroczy jeszcze Madzia! Jakby mało było tego, że syn Tomasza nie akceptuje jego romansu z Oliwką, przy każdej okazji przypomina ojcu, że spotyka się z dziewczyną, która mogłaby być jego córką, to jeszcze teraz w ich napięte relacje wmiesza się przyjaciółka ukochanej Kępskiego. I zrobi się naprawdę nieprzyjemnie, kiedy ojciec i syn zaczną się kłócić nie tylko o jedną, ale już o dwie kobiety.

Oliwy do ognia w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach doleje sam Wiktor, który umówi się z Madzią na randkę i lekcje jazdy na desce. Przyjaciółka Oliwki będzie coraz bardziej zauroczona młodym Kępskim, nic nie robiąc sobie z tego, że spotyka się z synem kochanka współlokatorki! Także Oliwce wyda się podejrzane, że właśnie teraz Wiktor zainteresował się Madzią i że ona tak ochoczo, za jej plecami, zgodziła się na randkę.

-  Nie sądzisz, że to trochę dziwne, że tak nagle się tobą zainteresował? On chyba za mną nie przepada. A jeśli coś kombinuje? - zwróci uwagę przyjaciółce, ale Madzia w 2828 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu nie będzie miała zamiaru zrywać znajomości z Wiktorem. - Nie przesadzaj. To, że jego ojciec spotyka się z tobą, jeszcze o niczym nie świadczy. Zresztą, ty się dobrze bawisz, więc ja też mogę!

Reakcja Kępskiego na randkę Wiktora i Madzi w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej będzie bardziej zdecydowana. Tomek nie będzie krył przed synem, że nie podoba mu się jego nowa znajoma, że Wiktor spotyka się z Madzią tylko w jednym celu. - W co ty pogrywasz? Chcesz mi zrobić na złość? Ona jest przyjaciółką Oliwki. To chyba trochę niezręczna sytuacja, nie sądzisz?! - zdenerwuje się Kępski.

Jednak Wiktor w 2828 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miał sobie nic do zarzucenia. Wypomni jednak ojcu, że sam spotyka się z dużo młodszą dziewczyną! - Czyli jednak to specjalnie... - Tomek będzie pewny, że ze związku Wiktora z Madzią nie wyniknie nic dobrego dla niego i Oliwki. - Nie wszystko kręci się wokół ciebie, tato - rzuci mu pogardliwie syn.

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią okaże się co kombinuje Wiktor i jak zamierza wykorzystać Madzię, żeby wpłynąć na związek Kępskiego i Oliwki!

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze