Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2828: Oliwka przejrzy Wiktora! Ostrzeże Madzię, ale będzie już za późno - ZDJĘCIA

2023-05-18 9:03

W 2828 odcinku "Barw szczęścia" Wiktor (Grzegorz Kestranek) zaprosi Madzię (Natalia Sierzputkowska) na randkę, czym dziewczyna od razu pochwali się Oliwce (Wiktoria Gąsiewska). Tyle, że Zbrowska nie przyjmie tej wiadomości z entuzjazmem i wcale nie ucieszy się, że zakręcił się obok niej syn Tomasza (Jakub Sokołowski). W 2828 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka będzie przekonana, że Wiktorowi wcale nie chodzi o Madzię tylko o nią i zdecyduje się ostrzec przyjaciółkę, ale na to będzie już nieco za późno! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2828 - środa, 1.06.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2828 odcinku "Barw szczęścia" Madzia zjawi się w sklepie Wiktora i Tomasza na umówioną lekcję jazdy na longboardzie. Oczywiście, syn Kępskiego powita dziewczynę z wielkim entuzjazmem, a kochanek Oliwki z niepokojem będzie patrzył na ich relację. Szczególnie, że wspólny trening szybko przemieni się w randkę, gdyż Madzia wpadnie chłopakowi w oko już od pierwszego wejrzenia, gdy wspólnie ze Zbrowską wezmą udział w grze miejskiej, promującej ich biznes z ojcem. Wiktorowi spodoba się zawziętość przyjaciółki Zbrowskiej, która do końca będzie walczyć o zwycięstwo w zabawie, a po wspólnej rozmowie dziewczyna jeszcze bardziej przypadnie mu do gustu, dlatego w 2827 odcinku "Barw szczęścia" postanowi dłużej nie zwlekać i zaprosi ją do kina!

Oczywiście, Madzia w 2828 odcinku "Barw szczęścia" przyjmie zaproszenie Wiktora i natychmiast pochwali się dobrymi wieściami Oliwce. Tyle, że Zbrowska wcale nie podzieli jej entuzjazmu, gdyż nagłe zakręcenie się syna jej kochanka obok jej przyjaciółki od razu wyda jej się podejrzane. Tym bardziej, iż Wiktor niespecjalnie będzie za nią przepadał i to nie tylko z racji dzielącej jej z Tomkiem różnicy wieku, ale przede wszystkim przez nią Kępski odrzucił jego matkę Grażynę (Kinga Suchan) i doprowadził ją do załamania. W 2828 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl Oliwka od razu pomyśli, że Wiktorowi chodzi wyłącznie o nią, dlatego ostrzeże przed nią przyjaciółkę, ale Madzia się z tym nie pogodzi!

- On chyba za mną nie przepada. Co, jeśli coś kombinuje? - wyrzuci jej Oliwka.

- Myślisz, że nie mogłam mu wpaść w oko? - spyta Madzia, ale nie doczeka się odpowiedzi.

Jednak zachowanie Oliwki w 2828 odcinku "Barw szczęścia" przyniesie odwrotny skutek do zamierzonego przez Zbrowską, gdyż Madzia wcale nie zrezygnuje z randki z Wiktorem! Co więcej, zacznie regularnie spotkać się z synem jej kochanka, a nawet wspólnie z nim wprosi się na jej randkę ze starszym Kępskim! W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Oliwka i Tomasz będą patrzeć na ich relację z wielkim dystansem, która z czasem zamieni się w ogromną ciekawość, gdyż wbrew twierdzeniom Zbrowskiej, młodszemu Kępskiemu wcale nie będzie chodziło o nią! Wiktor naprawdę zakocha się w Madzi i to z wzajemnością!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Kępskiego z zaskakującym finałem. Zaniemówi na jej widok
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze