Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2827: Wiktor zakocha się w Madzi! Odbierze Oliwce nie tylko przyjaciółkę? - ZDJĘCIA

2023-05-17 13:07

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" Madzia (Natalia Sierzputkowska) i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) wezmą udział w grze miejskiej, promującej wspólny biznes Wiktora (Grzegorz Kestranek) i Tomasza (Jakub Sokołowski). Przyjaciółki nie wygrają, ale i tak znajdą się na podium, dzięki czemu zdobędą longboard. Sęk w tym, że w 2827 odcinku "Barw szczęścia" obie nie będą umiały na tym jeździć, ale wtedy swoją pomoc zaoferuje syn Kępskiego. Szczególnie, że Madzia wpadnie mu w oko, a wspólne lekcje szybko przerodzą się w coś więcej, co będzie stanowić poważne niebezpieczeństwo dla Oliwki! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2827 - wtorek, 30.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" biznes Kępskich ruszy pełną parą, ale pozostanie go jeszcze wypromować. Sebastian (Marek Krupski) skończy projekt gry miejskiej, promującej sklep Wiktora i Tomasza, a jej pierwszymi uczestnikami zostaną właśnie Oliwka i Madzia, a także Luiza (Julia Zielińska) i Aro (Martin Bogdan). Jak podaje swiatseriali.interia.pl Zbrowska zgodzi się wziąć udział w zabawie, aby zwiększyć ruch w mediach społecznościowych, jednak Madzi będzie przyświecał zupełnie inny cel. W 2827 odcinku "Barw szczęścia" longboardy spodobają jej się tak bardzo, że postanowi wygrać całą zabawę!

- Ale te deski są naprawdę spoko - uzna Madzia, gdy Oliwka przypomni jej, że grają wyłącznie po to, aby pomóc Kępskim.

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" Madzia i Oliwka będą sobie nieźle radzić, ale ostatecznie zajmą 3 miejsce. Mimo tego i tak uda im się wygrać longboard, ale tylko 1, przez co przyjaciółki zaczną rozmyślać, jak się nim podzielą. Jednak zdecydowanie większy problem pojawi się w tym, że żadna z nich nie będzie umiała na nim jeździć, dlatego Wiktor od razu zaproponuje swoją pomoc! Tym bardziej, że w 2827 odcinku "Barw szczęścia" przyjaciółka kochanki jego ojca od razu wpadnie mu w oko, a on również nie pozostanie jej obojętny!

- Jak my się podzielmy tą dechą? - zapyta przyjaciółka Oliwki, na co ta stwierdzi, że najpierw muszą się nauczyć na niej jeździć, w związku z czym Madzia ogłosi głośno, patrząc w kierunku Kępskiego - Szukam nauczyciela i mistrza...

- Ja dosyć dobrze sobie radzę, więc chętnie bym cię poduczył. Jeślibyś chciała. Tak tylko mówię... No, bo szkoda by było, żeby ten gift nie dał ci żadnej frajdy - zaproponuje Wiktor.

- W zasadzie masz rację. Pomyślę - zacznie go kokietować.

Oczywiście, Madzia w 2828 odcinku "Barw szczęścia" przyjmie propozycje Wiktora i zjawi się w jego sklepie na umówioną lekcję. Syn Kępskiego z podekscytowaniem będzie oczekiwał jej wizyty i dobrze się na nią przygotuje, ale po przybyciu przyjaciółki Oliwki nieoczekiwanie zmieni zdanie i zamiast na trening zaprosi dziewczynę na randkę! W 2828 odcinku "Barw szczęścia" Madzi spodoba się taka zmiana planów i chętnie umówi się z Wiktorem, co z kolei niespecjalnie przypadnie do gustu Oliwce!

- Mam dla ciebie ekwipunek - zacznie Kępski, po czym poda dziewczynie ochraniacze i kask.

- Popsuję sobie całą fryzurę - zażartuje Madzia.

- A może zamiast treningu skoczylibyśmy dziś wieczorem do kina. Albo do pubu? - zaproponuje Wiktor.

- Trochę nieoczekiwana zmiana planów - uśmiechnie się, ale oczywiście ponownie zgodzi się na propozycję chłopaka.

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Kępskiego z zaskakującym finałem. Zaniemówi na jej widok
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze