Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek będzie wyglądał jak wrak człowieka! Oliwka z trudem go rozpozna - ZDJĘCIA

2023-06-09 9:09

W 2828 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) wróci nagle do życia Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), po tym jak kilka miesięcy temu postanowił zacząć wszystko od nowa. Rozstał się z kochanką Lilly (Mayu Gralińska Sakai), przeprosił Oliwkę za zdradę, za to jak bardzo ją skrzywdził, a potem zniknął bez śladu. Powrót Kajtka w nowym sezonie "Barw szczęścia" przebiegnie w dramatycznych okolicznościach. Młody Cieślak w fatalnym stanie, z podkrążonymi oczami i brudnej kurtce będzie czekał na Oliwkę pod jej blokiem. Była dziewczyna w pierwszej chwili go nie rozpozna. Gdy zobaczy co się stało z Kajtkiem będzie pewna, że spotkało go coś złego. Prawda okaże się przerażająca! Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2828 po wakacjach 2023 - emisja na przełomie sierpnia i września w TVP2

Powrót Kajtka w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach będzie dla Oliwki wstrząsającą niespodzianką. Nie miała żadnych wieści od byłego ukochanego od czasu ich ostatniego spotkania, pożegnania z Kajtkiem, który postanowił zacząć nowe życie. Bez Lilly, z którą zdradził Oliwkę i bez pierwszej dziewczyny, którą tak bardzo zranił swoim głupim postępowaniem. Od ponad pół roku Kajtek nie kontaktował się z Oliwką. Jedyne co o nim wiedziała to, że zostaje w Polsce i musi podjąć decyzję co dalej.

Dlatego przeżyje taki wstrząs na widok Kajtka, który w 2828 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu będzie wyglądał jak wrak człowieka! Blady, brudny Cieślak z udręczoną miną będzie drżał z zima w oczekiwaniu na Oliwkę pod jej blokiem. Pechowo dla niego zobaczy dawną ukochaną w towarzystwie Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski). Dla całej trójki będzie to wyjątkowo niezręczna sytuacja. Od pierwszej chwili Kajtek wyda się Oliwce jakiś nieobecny. Od razu zorientuje się, że z byłym chłopakiem dzieje się coś złego. - Nigdy nie widziałam go w takim stanie - powie Kępskiemu.

Na pytanie Oliwki w 2828 odcinku "Barw szczęścia" czy wszystko u niego w porządku, Kajtek skłamie, że nic się nie dzieje. - Jasne. Nie tak jak u ciebie, ale radzę sobie - powie jej Kajtek, po czym stwierdzi, że zrobiło się zimo, więc odejdzie tak nagle, jak się pojawił. Oliwka nie zdąży nawet przedstawić go Tomkowi Kępskiemu, który zainteresuje się czy to jej były. - Był... jak nie on - stwierdzi.

Zaraz potem w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 Oliwka zwierzy się przyjaciółce Madzi (Natalia Sierzputowska), że widziała Kajtka w strasznym stanie, jakby działo się z nim coś złego. Postanowi za wszelką cenę dowiedzieć się, co dzieje się z Kajtkiem. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" nowego sezonu wyjdzie na jaw, ze Kajtek zmaga się w poważnymi problemami.

Listen on Spreaker.
Najnowsze