Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2712: Pożegnalna rozmowa Oliwki i Kajtka! Już nigdy nie będą razem – ZDJĘCIA

2022-12-09 11:16

W 2712 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 12.12.2022 o 20.10 w TVP2) Kajtek (Jakub Dmochowski) wreszcie podejmie ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości i postanowi wrócić do Polski. Cieślak nie będzie marnował czasu i wprost z lotniska uda się do hotelu Stańskich, aby poinformować o wszystkim Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). W 2712 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka i Kajtek odbędą ostatnią rozmowę, w czasie której już definitywnie się rozstaną, a Cieślak podziękuje ukochanej za wspólnie spędzone lata i złoży wyjątkową obietnicę! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2712 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2712 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek w końcu przemyśli swoje życie i zdecyduje, czy chce dalej walczyć o Oliwkę czy zostać u boku kochanki Lilly (Mayu Gralińska Sakai), która przyleciała za nim z Singapuru. Cieślak postanowi niezwłocznie przekazać swoją decyzję, dlatego wsiądzie z powrotem w samolot i wróci do Polski, gdzie z lotniska uda się wprost do hotelu Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek), aby najpierw porozmawiać z Oliwką. Jednak nim zawita do Zbrowskiej w 2712 odcinku "Barw szczęścia" na korytarzu natknie się na Justina (Jasper Sołtysiewicz) i poprosi przyjaciela, aby nie skrzywdził Lilly, z którą od niedawna zaczął się spotykać, tak samo jak sam to zrobił!

Po rozmowie z Justinem w 2712 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek uda się wprost do gabinetu Oliwki, jednak Zbrowska wcale nie będzie zadowolona z jego wizyty. Początkowo Cieślak poczuje się w obowiązku, aby wyjaśnić byłej dziewczynie swoje nagłe zniknięcie.

- Ten mój desperacki wyjazd wynikał z tego, że nie potrafiłem się zmierzyć z bałaganem, którego narobiłem… - zacznie Kajtek.

- A teraz już potrafisz? - zainteresuje się Oliwka.

Wtedy w 2712 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek przyzna Oliwce, że musi zacząć zupełnie nowe życie. Zbrowska od razu pomyśli, że Cieślak chce je rozpocząć z nią, ale chłopak wyjaśni jej, że musi odciąć się od przeszłości, w związku z czym nie będzie go zaczynał ani z nią ani z Lilly!

- Tak. Zrozumiałem parę rzeczy i chcę… a właściwie muszę zacząć od nowa - zwierzy się Cieślak.

- Tylko nie zaczynaj znowu ze mną! - wtrąci Zbrowska, ale były chłopak szybko wyprowadzi ją z błędu.

Wówczas w 2712 odcinku "Barw szczęścia" związek Oliwki i Kajtka dobiegnie definitywnego końca, ale Cieślak nie będzie chciał całkowicie zrywać kontaktu z ukochaną, z którą spędził najpiękniejsze lata swoje życia. Kajtek podziękuje za wszystko Oliwce, zapewni ją o swoim wsparciu, a także złoży szczere życzenia na przyszłość!

- Chcę, żebyś wiedziała, że zawsze możesz na mnie liczyć. W każdej sytuacji. Nawet, jeśli teraz ci się to wydaje bez sensu i niemożliwe… I życzę ci, żebyś znalazła szczęście, miłość… Kogoś mądrzejszego ode mnie. Bo zasługujesz na to jak nikt na świecie - wyzna Kajtek.

- Proszę cię… Już nic nie mów - przerwie mu Oliwka.

- Dziękuję ci za wszystko, co mi dałaś - Cieślak tak łatwo nie odpuści, ale Zbrowska w 2712 odcinku "Barw szczęścia" już dłużej nie będzie chciała ciągnąć ich pożegnalnej rozmowy, która w głębi serca mocno ją poruszy...

- Idź już, proszę… - zakończy.

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze