Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2791: Nowy romans Gabrysi wywoła sensację. Nie będzie wiedziała, co ukrywa żołnierz Jack - ZDJĘCIA

2023-03-16 12:14

W 2791 odcinku "Barw szczęścia" zakochana Gabrysia (Marta Juras), która podczas wakacji zacznie romansować z amerykańskim żołnierzem, trafi na języki wszystkich w szkole! Romans Niedzielskiej wywoła sporą sensację nie tylko wśród uczniów, ale i nauczycieli. Powód? Żołnierz Jack (Paweł Peterman) nie będzie się wcale krył z uczuciem do Gabi. Na oczach niemal całej szkoły zacznie ją całować, czym wzbudzi zgorszenie zawistnej Doroty Kujawiak (Karina Seweryn). Na pierwszy rzut oka będzie idealnie. Gabrysia w 2791 odcinku "Barw szczęścia" poczuje, że znalazła miłość życia. Dość szybko jednak wyjdzie na jaw, że Jack ma sporo do ukrycia. Nie tylko w związku z misją w Afganistanie. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2791 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Gabrysi i żołnierza Jacka w 2791 odcinku "Barw szczęście" będzie tematem numer jeden w szkole, w której Niedzielska jest dyrektorką. Po wakacjach Gabriela wróci do pracy odmieniona, szczęśliwa i zakochana jak nigdy wcześniej. Początkowo tylko koleżance Beacie (Anita Jancia-Prokopowicz) pochwali się, że latem w jej życiu zaszły poważne zmiany. Związała się z amerykańskim żołnierzem polskiego pochodzenia, który stacjonuje w Polsce i dość szybko zrozumiała, że ten romans to prawdziwa miłość, na którą tyle czekała. Doda, że Jacka poznała dzięki aplikacji randkowej.

- Wiesz, nie chcę zapeszać, ale czuję, jakbym wreszcie odnalazła swoją drugą połówkę. Jack jest potomkiem polskich emigrantów, nazywa się Skupski. Mówi po polsku z zabawnym akcentem, czasem brakuje mu słów - Gabrysia w 2791 odcinku "Barw szczęścia" nawet opowiadając o Jacku będzie cała rozpromieniona.

- Zakochałam się jak nastolatka - doda i zwierzy się Beacie, że wakacje z Jackiem w Grecji utwierdziły ją przekonaniu, że znalazła wymarzonego faceta. 

Nieco ponad rok temu w "Barwach szczęścia" Gabrysia mocno przeżyła rozstanie z Józkiem Sałatką (Patryk Pniewski). Zwątpiła nawet miłość po tym jak ją potraktował młodszy kochanek, z którym chciała stworzyć rodzinę dla jego córki Julci, ale się nie poddała.

Tego dnia Jack w 2791 odcinku "Barw szczęścia" zjawi się pod szkołą  z bukietem kwiatów dla Gabrysi, na oczach wszystkich weźmie ją w ramiona i zacznie namiętnie całować. Zaszokuje tym zwłaszcza profesor Kujawiak, która uzna, że takie zachowanie nie przystoi dyrektorce szkoły.

Na pierwszy rzut oka w 2791 odcinku "Barw szczęścia" będzie wyglądało na to, że romans Gabrysi i żołnierza Jacka to idealny związek, że połączyła ich prawdziwa miłość, której nic i nikt nie zagrozi. A jednak coś z Jackiem będzie nie tak.

Po kilku dniach, w 2793 odcinku "Barw szczęścia", Jack znów odwiedzi Gabrysię w szkole. Wyzna ukochanej, że musi wracać do bazy, ponieważ skrócono jego przepustkę. Ale zapewni, że nie chce się nią na długo rozstawać i myśli o niej bardzo poważnie. Na dowód tego Jack oświadczy się Gabrysi, która zgodzi się bez wahania wyjść za niego za mąż. Tak naprawdę nie będzie o nim zbyt wiele wiedziała, ale serce podpowie Niedzielskiej, że to właśnie z nim będzie szczęśliwa. Nic bardziej mylnego.

Mroczna tajemnica Jacka, ukochanego Gabrysi, wyjdzie na jaw w 2794 odcinku "Barw szczęścia"

Po zaręczynach Gabrysia w 2794 odcinku "Barw szczęścia" zacznie snuć marzenia o ślubie z Jackiem, o tym, że wreszcie założy rodzinę, że będzie miała kogoś, kto daje jej miłość i poczucie bezpieczeństwa. Niespodziewanie Jack zadzwoni do narzeczonej. Poprosi ją o zgodę na skierowanie swojej paczki na adres ukochanej. W tajemniczej przesyłce będzie złoto, niby jako zapłata dla jego podwładnych za jego pracę w Afganistanie.

Ale podejrzanie zrobi się jeszcze bardziej gdy w 2794 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia będzie musiała zapłacić kurierowi aż 10 tysięcy dolarów za przesyłkę. Oczywiście się zgodzi, nie przeczuwając, że Jack sporo przed nią ukrywa. Między innymi drugą kochankę...

Barwy szczęścia. Pożegnanie Gabrysi i Józka. Nie zatrzyma go już w przy sobie
Najnowsze