M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Proces Pawła z dramatycznym przebiegiem. Franka zemdleje na sali rozpraw - ZDJĘCIA

W 1722 odcinku "M jak miłość" ruszy proces Pawła (Rafał Mroczek) przed sądem karnym. Rozprawa będzie miała wyjątkowo dramatyczny przebieg - Franka (Dominika Kachlik) w pewnej chwili straci przytomność! Wszystko będzie się odbywało w gorącej atmosferze, bo Sowiński (Konrad Jałowiec) złoży zeznania w postaci swoich plugawych kłamstw. Za Pawłem murem będzie stała rodzina - Piotrek (Marcin Mroczek) będzie bronił brata, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z Franką będą wspierały go z ławki obserwatorów. Niestety, w pewnym momencie 1722 odcinka "M jak miłość" Paweł będzie musiał rzucić wszystko i ratować zemdloną żonę! Sprawdź, co się stanie i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1722 odcinku "M jak miłość" Paweł stanie przed sądem. O tym, że tak się stanie pisaliśmy jako pierwsi, a wydarzenia w serialu wyjaśniły o co chodzi. Zduński został oskarżony przez ojca gwałciciela Basi o napaść i kradzież. Sowiński specjalnie schował drogi telefon, co wyszło przy okazji upokarzającej interwencji Marysi. Ale ponieważ Rogowska nie była chętna spędzić z draniem nocy w zamian za "znalezienie telefonu" biznesmen będzie łgał przed sądem, jak z nut!

Franka w 1722 odcinku "M jak miłość" będzie dzielnie wspierała męża, ale wydarzy się coś strasznego, bo w pewnym momencie Zduńska straci przytomność! W niezwykle dramatycznej scenie Paweł zlekceważy sytuację, w której się znajduje i rzuci się ratować żonę!

Czy Franka zemdleje w 1722 odcinku "M jak miłość" , bo usłyszy, że jej ukochany mąż zostanie aresztowany na dłużej? A może odezwie się jej choroba, która w wyniku stresu zaatakuje znienacka?

Możemy być pewni jednego: proces Pawła w 1722 odcinku "M jak miłość" zacznie się wyjątkowo dramatycznie i zupełnie nie wiadomo, jak się skończy! 

Nie przegap: M jak miłość. Wybrano nową żonę dla Marcina. Jest lepsza, niż wiecznie skwaszona Iza - ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł aresztowany! Policja wtargnie do mieszkania Zduńskich. Franka wypowie te słowa w złą godzinę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze