M jak miłość

M jak miłość. Wybrano nową żonę dla Marcina. Jest lepsza, niż wiecznie skwaszona Iza - ZDJĘCIA

Fani "M jak miłość" już wybrali nową żonę dla Marcina (Mikołaj Roznerski). Są absolutnie jednomyślni - nowa kandydatka jest śliczna, urocza i wywołuje na twarzach wszystkich uśmiech. Zupełnie inaczej, niż wiecznie "skwaszona", irytująca swoim zachowaniem Iza (Adriana Kalska). Czy faktycznie tak to się skończy w "M jak miłość"? Żona Marcina wybierze psychopatycznego Radka (Philippe Tłokiński), a Marcin założy rodzinę ze striptizerką (Michalina Sosna)? Porównaj Izę z Kamą w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź, co już wiemy!

M jak miłość. Marcin ożeni się ze striptizerką? Iza do tego doprowadzi?

Marcin w "M jak miłość" po szalonych latach młodzieńczych dorósł i okazał się wspaniałym mężem i ojcem. Los zgotował mu okrutny cios w postaci śmierci jego ukochanej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) przy porodzie Szymka (Staś Szczypiński). Ale Marcin nie poddał się, stworzył synkowi wspaniały dom i nagrodą za wszystkie cierpienia miała okazać się Iza. I tak było, dopóki pani Chodakowska nie poznała Radka. 

W 1720 odcinku "M jak miłość" Radek będzie się czuł już na tyle pewnie, że pozwoli sobie na bezczelne szkalowanie Marcina. Iza nie zareaguje w żaden sposób, dając mu tym samym pozwolenie na wszystko. Czy to już koniec związku Marcina i Izy? 

Fani "M jak miłość" znaleźli rozwiązanie dla Marcina - nowa żona! Okazuje się, że śliczna, energiczna i wesoła striptizerka Kama podoba im się znacznie bardziej, niż wiecznie skwaszona Iza!    

- Iza chyba nie polubiła Kamy - nowej klientki Marcina… A Wy? 😉 - zapytał administrator oficjalnej strony "M jak miłość" na Instagramie. I posypały się komentarze fanów! 

- Przez fochy i zachowanie Izy Marcin jakiś przygaszony chodzi, Kama trochę ożywi ten wątek!

- Kawa tchnęła trochę życia w ten serial i nareszcie się uśmiecham jak oglądam 😍👏

- No tak jak Marcin nie polubił jej kolegi z pracy 😏

- Lubię ją na pewno bardziej niż Izę🤦

- Ja to już nie lubię dawno Izy. Wrrr

- Znudzonej i zmęczonej Izy nie lubię

- Iza ma jazdy do Marcina, o pracę, a sama siedzi w niej w ciągu dnia i po nocach, a Radek to jej oczko w głowie, przynosi mu obiadki a Szymek głodny, bo obiady nie zostały opłacone.( już tak, ale przez chwilę był głodny ) Jej postać jest męcząca, gra na siłę, jak ją kiedyś bardzo lubiłam tak teraz mnie irytuje 🙄. Podziw dla Marcina pan Mikołaj super gra 💞. Ta Kamila już jest ciekawszą postacią 😉

W "Kulisach M jak miłość", poświęconych nowej bohaterce Kamie, Mikołaj Roznerski nie krył, że bardzo podoba mu się nowa koleżanka z planu i grana przez nią postać. 

- Pakuje się ciągle w kłopoty. I to jest urocze - mówił Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Kiedy Marcin widzi, że Kama dzwoni to myśli "co jeszcze..." i zawsze budzi uśmiech na jego twarzy. Michalina jest naprawdę bardzo zdolną aktorką i uroczą osobą! Nie schodzi jej uśmiech z twarzy, jak przychodzi na plan... Jest tutaj właśnie takim naszym "słoneczkiem"! Ciągle się uśmiecha i ciągle żartuje... Ma świetne poczucie humoru!

A jak Wy uważacie? Striptizerka Kama będzie lepszą żoną Marcina i matką dla Szymka? Dajcie znać w komentarzach w sondzie na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1717: Pasierb Staszka ujawni fatalną pomyłkę Jagody w sprawie badań DNA. Wykradła próbkę Kamilka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Sonda
Czy striptizerka Kama w "M jak miłość" byłaby lepszą żoną dla Marcina, niż Iza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze