Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2864: Cezary zdemaskuje Józefinę! Po podtruciu Sofia do wszystkiego się przyzna - ZDJĘCIA

2023-10-04 8:41

W 2864 odcinku "Barw szczęścia" Cezary (Marcel Opaliński) wreszcie przejrzy na oczy! Po szczerej rozmowie z Natalią (Maria Dejmek) i Malwiną (Joanna Gleń) Rawicz zacznie uważnie patrzeć na ręce Józefiny (Elżbieta Jarosik) i odkryje oszustwo matki! W 2864 odcinku "Barw szczęścia" Cezary nakryje Rawiczową jak wsypuje do jego posiłku podejrzany lek, a Sofia (Valeri Guliaieva) już dłużej nie będzie w stanie kłamać! Dawna kochanka w końcu przyzna się do spisku z jego matką, po którym Rawicz ostatecznie wróci do Zwoleńskiej! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2864 - czwartek, 19.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2864 odcinku "Barw szczęścia" rozłąka Natalii i Cezarego wreszcie się skończy, gdy plan Józefiny poniesie ostateczną klęskę! Oczywiście, nie byłoby to możliwe, gdyby nie zawziętość Zwoleńskiej, która do ostatniej chwili będzie walczyła o ukochanego niczym lwica. Prawniczka nie podda się nawet wtedy, gdy Józefina zrobiła z niej wariatkę w oczach personelu medycznego, a także doniosła na nią na policję, przez co jej kariera zawisła na włosku. Ale gdy Natalia znajdzie sobie sojusznika w postaci pielęgniarki Moniki (Katarzyna Czapla), to wszystko się zmieni. A ich wspólne działania sprawią, że Rawicz w końcu zacznie odzyskiwać wspomnienia. Do tego stopnia, że w 2864 odcinku "Barw szczęścia" w końcu przejrzy swoją matkę intrygantkę!

W 2863 odcinku "Barw szczęścia" Cezary w końcu dojdzie do siebie po wylewie i zostanie wypisany do domu. Oczywiście, Rawicz ponownie trafi do mieszkania Sofii, a jego matka nieustannie będzie miała nadzieję, że jego wspomnienia nigdy nie wrócą, gdyż syn wciąż będzie zmagał się z amnezją. Tyle tylko, że czapka świętego mikołaja i długopis z logiem kancelarii Zwoleńskiej, które Natalia podaruje Monice sprawią, że Cezary powoli zacznie sobie wszystko przypominać i będzie chciał odkryć prawdę. Dlatego w 2863 odcinku "Barw szczęścia" wybierze się do kancelarii swojej ukochanej, gdzie porozmawia nie tylko z nią, ale i Malwiną (Joanna Gleń). Wówczas Rawicz spróbuje poukładać sobie nowe informacje w głowie, co oczywiście nie będzie łatwe, gdyż Józefina i Sofia wciąż nie odpuszczą...

Tyle tylko, że w 2864 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowa popełni duży błąd, który będzie ją słono kosztował! Zdradzamy, że Cezary przyłapie matkę jak dosypuje do jego posiłku podejrzany lek i wybuchnie gniewem! Do tego stopnia, że wywali Józefinę za drzwi, czym kompletnie przerazi i załamie Sofię, która zacznie zdawać sobie sprawę, że ich plan się nie powiedzie. Wówczas w 2864 odcinku "Barw szczęścia" była narzeczona Rawicza już dłużej nie wytrzyma i postanowi przyznać się do wszystkich kłamstw z jego matką! To sprawi, że Cezary ostatecznie powróci do Natalii, a następnie zdecyduje się na konfrontację z Józefiną. Rawicz zażąda, aby wytłumaczyła mu się ze wszystkich kłamstw i intryg, w które dodatkowo wciągnęła Sofię. A później znów zjawi się u Zwoleńskiej, która zacznie pomagać mu odzyskiwać stracone wspomnienia!

Nowa czołówka Barw szczęścia od 2848 odcinka. Usunęli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Listen on Spreaker.
Najnowsze