Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2847: Józefina pozbędzie się Natalii z życia Cezarego! Wpędzi syna w ramiona Sofii - ZDJĘCIA

2023-09-11 14:40

W 2847 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) za wszelką cenę postara się przekonać Cezarego (Marcel Opaliński), że to ona jest jego narzeczoną, a nie Sofia (Valeri Guliaieva), ale niewiele wskóra! I to nie tylko dlatego, że Rawicz w ogóle nie będzie jej pamiętał, ale przede wszystkim przez to, że Józefina (Elżbieta Jarosik) już zadba o to, aby sobie jej nie przypomniał! W 2847 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowa usunie wszelkie dowody zażyłości narzeczonych, po czym wyprosi "nieznajomą" ze szpitala. A następnie odda Cezarego, Sofii i przedstawi jej swój plan! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2847 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2847 odcinku "Barw szczęścia" Natalia ponownie zjawi się w szpitalu, gdzie pod nieobecność Józefiny postara się przekonać Cezarego, że są razem! Zdradzamy, że dopiero w 2846 odcinku Zwoleńskiej uda się wedrzeć na salę do ukochanego, który po straszliwym upadku z konia straci pamięć i cofnie się do czasów, gdy mieszkał w Anglii, a jego narzeczoną była właśnie Sofia! Oczywiście, sama zainteresowana, ani tym bardziej Józefina nie wyprowadzą go z błędu, szczególnie, że Rawicz zupełnie nie będzie kojarzył Natalii, co jego matka postanowi wykorzystać. I w 2847 odcinku "Barw szczęścia" zabierze telefon syna, z którego usunie ostatnie dowody zażyłości Cezarego ze Zwoleńską, a w tym zdjęcia z zaręczyn, którymi ukochana będzie próbowała go do siebie przekonać.

- Nie znam pani - cytuje jego słowa swiatseriali.interia.pl.

- Jestem twoją narzeczoną - przypomni mu Natalia.

- Coś się pani pomyliło. Mam już narzeczoną - uzna Rawicz, a gdy Zwoleńska wspomni o wspólnych zdjęciach, to okaże się, że telefon Cezarego zaginął! - Nie mam telefonu. Nie wiem, gdzie jest. Nic nie wiem...

Chwilę później w 2847 odcinku "Barw szczęścia" w szpitalu zjawi się Józefina, którą widok Natalii rozmawiającej z pielęgniarką, od razu zbulwersuje. Wówczas Rawiczowa wpadnie w szał i zrobi ze Zwoleńskiej wariatkę! Matka Cezarego zacznie straszyć Zwoleńską, ale prawniczka da jej jasno do zrozumienia, że źle trafiła!

- No nie! Niech pani przestanie nachodzić mojego syna! Ja to zgłoszę na policję - oburzy się Józefina, na co Natalia pouczy ją, że fałszywe zawiadomienie o przestępstwie jest karane.

W tym momencie w 2847 odcinku "Barw szczęścia" Józefina aż zagotuje się ze złości i zacznie ostrzegać pielęgniarkę przed Natalią. Oczywiście, zaalarmowana kobieta będzie chciała wezwać ochronę, ale zrezygnowana Zwoleńska postanowi opuścić placówkę sama.

- Ona może być niebezpieczna. Proszę pod żadnym pozorem nie dopuszczać jej do mojego syna - zażąda kategorycznie.

Następnie w 2847 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowa wejdzie do sali syna i wmówi mu, że Zwoleńska jest jego stalkerką! Oczywiście, wcześniej usunie ich wspólne zdjęcia z telefonu i poprosi syna, aby nie mówił o jej wizycie Sofii, do której następnie zawiezie jego rzeczy! Zachowanie Józefiny ogromnie zaskoczy dawną kochankę Cezarego, która zacznie zdawać sobie sprawę, że sprawy zaszły już za daleko i będzie chciała się wycofać, ale Rawiczowa jej na to nie pozwoli! Tym bardziej, że w 2847 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciała jak najszybciej ich ożenić, aby ostatecznie pozbyć się Natalii!

- Chce pani powiedzieć, że on tu ze mną zamieszka? Ale to nieuczciwe. Co jeśli w końcu dowie się prawdy? - przerazi się Sofia, ale Józefina uspokoi ją, że już w tym jej głowa, aby Cezary niczego sobie nie przypomniał.

- Przecież go kochasz, chcesz z nim być, więc nad czym się tu zastanawiać - uzna Rawiczowa.

- To nie jest w porządku ani wobec niego, ani wobec Natalii - zauważy.

- Ona mnie nie obchodzi - powie stanowczo.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze