Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2862: Józefina odkryje spisek Natalii z pielęgniarką! Tak Cezary zacznie sobie wszystko przypominać - ZDJĘCIA

2023-10-03 9:45

W 2862 odcinku "Barw szczęścia" pielęgniarka (Katarzyna Czapla) przemyci na salę Cezarego (Marcel Opaliński) czapkę świętego mikołaja na specjalną prośbę Natalii (Maria Dejmek). Zwoleńska będzie liczyć, że w ten sposób jej ukochany przypomni sobie zaręczyny na Wigilii u Marczaków i przede wszystkim, że to ona, a nie Sofia (Valeri Guliaieva) jest jego narzeczoną. Tyle tylko, że w 2862 odcinku "Barw szczęścia" Józefina (Elżbieta Jarosik) odkryje ich spisek i zrobi wszystko, aby temu zapobiec. Ale to i tak wystarczy, aby Rawicz powoli zaczął odzyskiwać pamięć! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2862 - wtorek, 17.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2862 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zacznie współpracować z pielęgniarką, w której znajdzie sobie sojuszniczkę w szpitalu. Wszystko przez to, że Zwoleńska dowie się, że Monika potrzebuje adwokata, który pomógłby jej w czasie rozwodu z mężem i zaoferuje jej swoją pomoc. Prawniczka zaprosi pielęgniarkę do swojej kancelarii i podaruje jej długopis z jego logo, z którego Monika zacznie korzystać w szpitalu. A gdy Cezary go dostrzeże, to powoli zacznie sobie wszystko przypominać, co Natalia postanowi wykorzystać. Dlatego w 2862 odcinku "Barw szczęścia" poprosi Monikę o jeszcze jedną przysługę, która, mimo problemów, okaże się prawdziwym strzałem w 10!

W 2862 odcinku "Barw szczęścia" Monika przemyci na sale Cezarego czapkę świętego mikołaja. Natalia będzie liczyć, że w ten sposób Rawicz przypomni sobie uroczystą Wigilię w Marczaków, w czasie której poprosił ją o rękę, a ona zgodziła się zostać jego żoną. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie spostrzegawczość Józefiny, która zauważy u pielęgniarki długopis z logo kancelarii narzeczonej syna! Wówczas w 2862 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowa odkryje spisek Zwoleńskiej z Moniką i da im jasno do zrozumienia, że tak tego nie zostawi! I nie dość, że pójdzie na skargę do dyrektora szpitala, to jeszcze zgłosi sprawę na policję. Tym samym robiąc problemy nie tylko pielęgniarce, ale również i prawniczce, której los i tak zawiśnie na włosku już dużo wcześniej i to właśnie przez przyszłą teściową!

Tyle tylko, że pomysł Natalii w 2862 odcinku "Barw szczęścia" zacznie przynosić pożądane rezultaty! I choć Cezary po wyjściu ze szpitala ponownie zatrzyma się u Sofii i wciąż będzie zmagał się z amnezją, to ta sprawa nie da mu spokoju i postanowi ją wyjaśnić. Rawicz zjawi się w kancelarii Zwoleńskiej i postanowi poważnie porozmawiać nie tylko z Natalią, ale również i Malwiną (Joanna Gleń) i to właśnie ją poprosi, aby opowiedziała mu o jego relacji ze swoją szefową. I w 2864 odcinku "Barw szczęścia" zacznie układać sobie wszystko w jedną całość i wreszcie wróci do Natalii. Tym bardziej, że przyłapie swoją matkę na oszustwie i cały jej plan pójdzie na marne!

Nowa czołówka Barw szczęścia od 2848 odcinka. Usunęli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Listen on Spreaker.
Najnowsze