Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2854: Cezary odzyska pamięć! Podarunek od Natalii zdziała cuda - ZDJĘCIA

2023-09-15 13:49

W 2854 odcinku "Barw szczęścia" upór Natalii (Maria Dejmek) przyniesie pożądany efekt, gdyż Cezary (Marcel Opaliński) zacznie sobie wszystko przypominać! Zwoleńska nie zrezygnuje z walki o ukochanego, nawet wtedy, gdy Józefina (Elżbieta Jarosik) oskarży ją w imieniu własnym i syna o stalking i napaść, po której Rawicz znów wyląduje w szpitalu. Prawniczka znajdzie sobie na oddziale sojuszniczkę w osobie pielęgniarki Moniki (Katarzyna Czapla), której wręczy nietypowy prezent! I to dzięki niemu w 2854 odcinku "Barw szczęścia" Cezary w końcu odzyska pamięć po wypadku! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2854 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2854 odcinku "Barw szczęścia" Cezaremu w końcu zacznie wracać pamięć, a to wszystko dzięki uporowi Natalii! Zwoleńska nie podda się, gdy Józefina za wszelką cenę będzie starała pozbyć się jej z życia syna, przez co zrobi z niej wariatkę i wyrzuci ją nie tylko z sali Rawicza, ale również telefonu. Wówczas prawniczka weźmie się za Sofię (Valeri Guliaieva) i spróbuje nakłonić ją do powiedzenia Cezaremu prawdy, a gdy to nie się nie uda, to za radą Malwiny (Joanna Gleń) pójdzie po pomoc do Darka (Andrzej Niemyt)! To Janicki załatwi jej kontakt do narzeczonego, dzięki czemu wreszcie uda jej się spotkać i porozmawiać z ukochanym na osobności, ale niestety to skończy się tragicznie. Wówczas Cezary znów straci przytomność i wyląduje w szpitalu, skąd w 2851 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowa ponownie ją wyrzuci! I to z oskarżeniem o napaść i stalking w imieniu nie tylko swoim, ale i syna!

Kłamstwa Józefiny w 2853 odcinku "Barw szczęścia" nie zrażą Natalii, która nie będzie miała zamiaru odpuszczać! Zwoleńska ponownie wedrze się do szpitala, czym postawi na szali całą swoją karierę, przed czym ostrzeże ją Klemens (Sebastian Perdek), Jednak w tym momencie dla prawniczki nie będzie miało to żadnego znaczenia, gdyż będzie liczył się wyłącznie Cezary! Szczególnie, że gdy tylko Rawicz odzyska przytomność, to matka znów zacznie namawiać go do szybkiego ślubu z Sofią, przez co Natalia zda sobie sprawę, że jej czas się kurczy! I wtedy los się do niej uśmiechnie, gdyż w 2853 odcinku "Barw szczęścia" pomoc nadejdzie z najmniej oczekiwanej strony, gdyż Zwoleńska znajdzie sobie sojuszniczkę w osobie pielęgniarki, która będzie potrzebować prawnika!

W 2854 odcinku "Barw szczęścia" Monika zjawi się w kancelarii Natalii. Oczywiście, prawniczka przyjmie jej sprawę i zgodzi się reprezentować ją w sądzie w trakcie rozprawy rozwodowej. W ten sposób Zwoleńska będzie chciała odwdzięczyć się pielęgniarce, która wstawi się za nią w szpitalu! Ale jeszcze nie będzie świadoma, że Monika zrobi dla niej o wiele więcej! W 2854 odcinku "Barw szczęścia" Natalia podaruje kobiecie długopis z logiem swojej kancelarii, z którym pielęgniarka przyjdzie na oddział Cezarego. Kobieta usiądzie obok swojego pacjenta, którego wzrok od razu zatrzyma się na prezencie od ukochanej. Rawicz dostrzeże firmowy znaczek Zwoleńskiej i nagle zacznie sobie wszystko przypominać!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze