Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2849: Natalia zawalczy o Cezarego z Sofią! Zacznie grozić rywalce

2023-09-14 10:53

W 2849 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) dowie się, że Cezary (Marcel Opaliński) opuścił szpital i zamieszkał u Sofii (Valeria Guliajewa), zgodnie z wolą Józefiny (Elżbieta Jarosik). Oczywiście, Zwoleńska zda sobie sprawę, że u Rawiczowej nic nie ugra, dlatego weźmie się za swoją rywalkę! W 2849 odcinku "Barw szczęścia" prawniczka zjawi się w mieszkaniu byłej kochanki Cezarego (Marcel Opaliński) i postanowi zdecydowanie się z nią rozmówić. Zwoleńska zacznie polubownie, ale gdy to nie przyniesie skutku, to sięgnie już po groźby! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2849 - czwartek, 28.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2849 odcinku "Barw szczęścia" Cezary zostanie wypisany ze szpitala, skąd Józefina i Sofia zabiorą go do mieszkania dziewczyny. Szczególnie, że w wyniku wypadku Rawicz straci pamięć i zatrzyma się w czasie, gdy jeszcze mieszkał w Anglii, a jego narzeczoną była właśnie Sofia. A najlepszym tego dowodem będzie to, że nie rozpozna Natalii, której cudem uda się wkroczyć do jego sali, gdzie jednak nie pobędzie zbyt długo, gdyż zostanie wyrzucona przez matkę Rawicza. Dlatego o opuszczeniu szpitala przez Cezarego w 2849 odcinku "Barw szczęścia" Natalia dowie się dopiero po fakcie, a więc tak samo jak o fakcie, że w ogóle wylądował w placówce. A jak tylko Zwoleńska dowie się, że Rawicz zamieszkał u Sofii, to natychmiast zdecyduje się pojechać do mieszkania rywalki i ostro się z nią rozmówić!

W 2849 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zda sobie sprawę, że u Józefiny nic nie ugra, dlatego weźmie sobie za cel Sofię. Zwoleńska jak podaje swiatseriali.interia.pl spróbuje najpierw po dobroci dogadać się z byłą kochanką Rawicza, ale niestety niewiele tym zdziała, gdyż rywalka nie będzie miała zamiaru kończyć tej farsy!

- Zdajesz sobie sprawę, co robisz? To jakieś szaleństwo - wyrzuci jej Natalia.

- Może... Ale jest już za późno, żeby się z tego wycofać - uzna Sofia.

Wtedy w 2849 odcinku "Barw szczęścia" Zwoleńska zmieni swoje podejście i da Sofii jasno do zrozumienia, że swoją postawą i tak nic nie ugra! A jedyne co może zyskać, to złość Cezarego, gdy w końcu wszystko sobie przypomni, a prawda wyjdzie na jaw!

- Cezary odzyska pamięć i wtedy stracisz go na zawsze - powie stanowczo, po czym wyjdzie z mieszkania rywalki.

Oczywiście, Sofia w 2849 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miała zamiaru ustępować, przez co szybko przekona się, że Natalia wcale się nie myliła! A to dlatego, że Cezary powoli zacznie sobie przypominać swoją przeszłość, przez co zacznie jej się palić grunt pod nogami! Jednak wtedy do akcji ponownie wkroczy Józefina, która zacznie namawiać syna na szybki ślub z Sofią. I w tym momencie to znów Natalia w 2849 odcinku "Barw szczęścia" będzie na straconej pozycji, ale również i ona będzie miała swoich zwolenników! Malwina (Joanna Gleń) podpowie przybranej siostrze, aby zwróciła się o pomoc do Darka (Andrzej Niemyt), menadżera Józka Sałatki (Patryk Pniewski), od którego Sofia wynajmuje mieszkanie! Brodzińska przekona ją, że Janicki może zdobyć kontakt do Rawicza i wcale się nie pomyli, gdyż dzięki niemu Zwoleńskiej faktycznie uda się dotrzeć do ukochanego! Jak to się skończy? Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze