Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2850: Darek uratuje związek Natalii i Cezarego?! Malwina przechytrzy Józefinę

2023-09-13 8:40

W 2850 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) kompletnie się załamie, gdy dowie się, że Cezary (Marcel Opaliński) po wyjściu ze szpitala zamieszkał z Sofią (Valeri Guliaieva). Tym bardziej, że rywalka nie wpuści jej do środka, dzięki czemu Józefina (Elżbieta Jarosik) będzie mogła świętować, ale nie na długo! A to dlatego, że w 2850 odcinku "Barw szczęścia" Malwina (Joanna Gleń) znajdzie dla Zwoleńskiej wybawienie w postaci Darka (Andrzej Niemyt)! Czy Janicki ostatecznie zakończy farsę Rawiczowej i Sofii? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2850 - piątek, 29.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2850 odcinku "Barw szczęścia" chory plan Józefiny połączenia Sofii z Cezarym, cierpiącym na amnezję po koszmarnym upadku z konia nabierze rozpędu! I to nie tylko dlatego, że Rawiczowa pozbędzie się Natalii ze szpitala i wmówi wszystkim, że jest wariatką, ale przede wszystkim, że kolejny raz urobi swoją niedoszłą synową, której każe okłamywać Cezarego, że wciąż są razem. Mimo iż Sofia zda sobie sprawę, że to nie w porządku zarówno wobec byłego kochanka, jak i jego obecnej narzeczonej, to postanowi w to brnąć, gdyż wciąż będzie zakochana w Rawiczu, a Józefina da jej słowo, że syn nigdy nie pozna prawdy. W 2850 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowa będzie przekonana, że Cezary nie odzyska pamięci, dlatego zacznie namawiać syna do ślubu z Sofią, przez co Natalia znajdzie się w beznadziejnym położeniu...

Tym bardziej, że dopiero w 2849 odcinku "Barw szczęścia" Natalia dowie się, że Cezary wyszedł ze szpitala i zamieszkał u Sofii, zgodnie z wolą matki. Oczywiście, Zwoleńska natychmiast pojedzie do mieszkania rywalki, ale ona zamknie jej drzwi przed nosem i nawet nie wpuści do środka! Wówczas prawniczka kompletnie się załamie, ale wtedy do akcji wkroczy jej sekretarka! W 2850 odcinku "Barw szczęścia" Malwina poleci przybranej siostrze, aby skontaktowała się Darkiem, menadżerem Józka Sałatki (Patryk Pniewski), od którego Sofia wynajmuje mieszkanie. Brodzińska uzna, że Janicki może wejść do środka i pozyskać numer do Cezarego, szczególnie, że stał się on nowym "domownikiem".

Czy w 2850 odcinku "Barw szczęścia" Natalia skorzysta z rady Malwiny i skontaktuje się z Darkiem? Czy to właśnie Janicki uratuje związek Zwoleńskiej i Rawicza, którzy dopiero co zdążą zaręczyć się na rodzinnej Wigilii u Marczaków, ale koszmarny wypadek zmieni między nimi wszystko? Czy w 2850 odcinku "Barw szczęścia" plan Józefiny legnie w gruzach i ostatecznie miłość Natalii i Cezarego zwycięży nad chciwością Rawiczowej? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Listen on Spreaker.
Najnowsze