Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2851: Natalia doprowadzi do kolejnej tragedii Cezarego! Zemdleje na kolanach i nie przypomni sobie kim był - ZDJĘCIA

2023-09-14 12:02

Natalia (Maria Dejmek) w 2851 odcinku "Barw szczęścia" wykorzysta moment spaceru rannego Cezarego (Marcel Opaliński). Rawicz ledwo dojdzie do siebie po bardzo poważnym wypadku, a matka Józefina (Elżbieta Jarosik) wykorzysta jego amnezję i nakarmi go okrutnymi kłamstwami. Wmówi synowi, że to Sofia (Valeri Guliaieva) jest jego ukochaną. Natalia w 2851 odcinku "Barw szczęścia" zrobi wszystko, by dotrzeć do narzeczonego. Wykorzysta moment spaceru, zakradnie się do niego i porozmawia. To doprowadzi do kolejnej tragedii!

"Barwy szczęścia" odcinek 2851 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia doprowadzi do omdlenia Cezarego! W 2851 odcinku "Barw szczęścia" Rawicz zasłabnie na jej kolanach i trafi z powrotem do szpitala, w jeszcze gorszym stanie. Jak do tego dojdzie? Otóż zdeterminowana Zwoleńska będzie szukać każdej możliwości skontaktowania się z narzeczonym. Po wypadku Rawicza, który spadnie z konia, poważnie się zrani i wyląduje w szpitalu, gdzie okaże się, że stracił pamięć, Natalia zostanie odsunięta od mężczyzny. Józefina zadba o to, by nakarmić syna kłamstwami o tym, że to Sofia jest jego ukochaną, to z nią chciał brać ślub, a wśród personelu szpitala zrobi z prawniczki wariatkę. Niestety skutecznie, bo Natalia oficjalnie nie będzie miała jak udowodnić, że faktycznie Cezary się jej oświadczał, wyznawał miłość i planował z nią przyszłość. Słowo Józefiny będzie dla lekarzy wiarygodniejsze. 

A szkoda, bo w 2851 odcinku "Barw szczęścia" zdesperowana Natalia ucieknie się do podstępu, by chociaż na chwilę porozmawiać z ukochanym i przypomnieć mu, że to jej oświadczył się w Wigilię. Tak też zrobi, bo wyśledzi Cezarego, kiedy on akurat będzie przebywał na samotnym spacerze. Wtedy oboje siądą na ławce, a Zwoleńska zacznie tłumaczyć ukochanemu jej punkt widzenia. 

Natalia doprowadzi do tragedii w 2851 odcinku "Barw szczęścia"

Niestety Rawicz okaże się zbyt wykończony, słaby i bezradny, by mogły do niego dotrzeć słowa Natalii. Nic nie zrozumie z jej tłumaczeń, aż w końcu jego organizm nie wytrzyma i mężczyzna zemdleje! Upadnie na kolana Natalii, która spanikuje. Nadejdzie pomoc lekarzy, a Cezary znów wyląduje na oddziale, w jeszcze gorszym stanie niż go opuszczał na spacer. Józefina wpadnie w szał, że Zwoleńska próbuje za wszelką cenę porozmawiać z jej synem i wyprowadzić go z błędu. To jednak nie powstrzyma prawniczki przed dalszą walką o prawdę i odzyskanie ukochanego.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze