Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2850: Ślub Sofii i Cezarego! Józefina przyśpieszy uroczystość - ZDJĘCIA

2023-09-14 12:36

W 2850 odcinku "Barw szczęścia" Józefina (Elżbieta Jarosik) zacznie nalegać na szybki ślub Sofii (Valeria Guliajewa) i Cezarego (Marcel Opaliński). Oczywiście, Rawiczowa nie zrobi tego bez przyczyny, gdyż tuż po wyjściu ze szpitala i przewiezieniu syna do mieszkania niedoszłej synowej, zacznie on powoli odzyskiwać pamięć. I żeby w 2850 odcinku "Barw szczęścia" nie przypomniał sobie za dużo, a już w szczególności tego, że tak naprawdę jest zaręczony z Natalią (Maria Dejmek), a nie Sofią, postanowi działać! Z jakim skutkiem? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2850 - piątek, 29.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2850 odcinku "Barw szczęścia" Józefina nie przestanie okłamywać swojego syna, głęboko wierząc w to, że Cezary nie odzyska pamięci i wciąż będzie żył w błędnym przekonaniu, że to Sofia jest jego narzeczoną, a nie Natalia. I Rawiczowa zrobi wszystko, aby tak właśnie myślał! I to nie tylko dlatego, że wykasuje wszystkie zdjęcia ze Zwoleńską w telefonie syna, a w oczach personelu szpitala zrobi z niej wariatkę, ale przede wszystkim, że po opuszczeniu placówki przywiezie go do Sofii, której również każe kłamać! I choć dawna kochanka Rawicza będzie miała wyrzuty sumienia względem nie tylko Cezarego, ale i Natalii, to z racji nieszczęśliwej miłości, postanowi brnąć w chory plan Józefiny, nie myśląc o tym, co będzie, gdy dawny narzeczony faktycznie odzyska pamięć, przed czym uczuli ją jej rywalka! A w 2849 odcinku "Barw szczęścia" będzie już do tego o krok!

W 2849 odcinku "Barw szczęścia" Cezary jak podaje swiatseriali.interia.pl powoli zacznie przypominać sobie obrazy z przeszłości. Oczywiście, jego wyznanie od razu zaniepokoi Sofię, która zrozumie, że w tym momencie wszystko może się nie udać, ale na szczęście dla niej, Rawicz jeszcze nie będzie w stanie nazwać rzeczy po imieniu!

- Wziąłem prysznic i nagle zaczęły mi się pojawiać przed oczami przeróżne obrazy - wyzna Cezary.

- Dzwonię po lekarza - uzna Sofia, ale ukochany ją powstrzyma, dlatego postanowi go dopytać - Co konkretnie widziałeś?

- Nie wiem. Twarze ludzi, których nie znam, miejsca, których nie kojarzę - wyjaśni Rawicz, dzięki czemu Sofia w 2849 odcinku "Barw szczęścia" odetchnie z ulgą.

Oczywiście, w 2850 odcinku "Barw szczęścia" o wszystkim dowie się również Józefina, która uzna, że już dłużej nie można czekać. Rawiczowa zacznie namawiać syna na szybki ślub z Sofią, co z kolei niespecjalnie mu się spodoba, gdyż dopiero co wyjdzie ze szpitala i nie będzie na to jeszcze gotowy. Ale jego matka w 2850 odcinku "Barw szczęścia" tak łatwo nie odpuści. Szczególnie, że wtedy zacznie mieć obawy, że syn faktycznie może sobie wszystko przypomnieć i zrozumie, że musi działać prędko! Józefina wyjaśni synowi, że nie ma na co czekać, gdyż sam doskonale przekonał się, że życie jest zbyt kruche, aby odkładać to, co najważniejsze na potem! Jak na te argumenty zareaguje Rawicz? Czy pod wpływem matki jednak się ugnie i pobierze się właśnie z Sofią? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze

Materiał sponsorowany