Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2864: Wielki powrót Cezarego i Natalii. Rawicz przypomni sobie, kogo kocha - ZDJĘCIA

2023-09-30 20:24

Cezary (Marcel Opaliński) wróci do Natalii (Maria Dejmek)! Już w 2864 odcinku "Barw szczęścia" narzeczeństwo się zejdzie, Rawicz znów znajdzie się w ramionach Zwoleńskiej, a na Józefinę (Elżbieta Jarosik) będzie wściekły! Cezary wreszcie odzyska dawne życie i nie pozwoli na dalsze manipulacje Sofii (Valeri Guliaieva) i matki. Mało tego, w 2864 odcinku "Barw szczęścia" dotrze do niego, co próbowały zrobić. Na szczęście wrócą uczucia do Natalii i wygląda na to, że tym razem nic nie rozdzieli go z prawniczką.

"Barwy szczęścia" odcinek 2864 - czwartek, 19.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

To już pewne! Cezary wróci do Natalii w 2864 odcinku "Barw szczęścia". Rawicz zorientuje się, że odkąd uległ wypadkowi, matka i była narzeczona nim manipulują i wmawiają bzdury o rzekomym uczuciu do Sofii. Na szczęście Malwina (Joanna Gleń) i Natalia wreszcie znajdą sposób, by dotrzeć do Rawicza. To nie okaże się proste, bo przecież Józefina zmieniła synowi numer telefonu, naopowiadała mu o rzekomych psychopatycznych działaniach Zwoleńskiej i naciskała na ślub z Sofią. Na szczęście kłamstwa nie wygrają, bo już w 2863 odcinku "Barw szczęścia", Cezary spotka się z prawdziwą ukochaną i jej siostrą. Co ciekawe, mężczyzna sam uda się do kancelarii, gdzie poprosi Malwinę o wyjaśnienie całej sytuacji i opowiedzenie o relacji z Natalią. Wreszcie usłyszy prawdziwą wersję wydarzeń, a potem zdarzenia potoczą się bardzo szybko. 

Wielki powrót Cezarego do Natalii w "Barwach szczęścia"

Tak oto w 2864 odcinku "Barw szczęścia" Cezary będzie już świadomy z kim chce być i kogo kochał przed wypadkiem. Sama Sofia postanowi przestać brnąć w lawinę kłamstw i przyzna się mężczyźnie, że go oszukała. Ze łzami w oczach opowie Rawiczowi o całym planie i zrezygnuje z knucia. To nie wszystko, bo także w 2864 odcinku "Barw szczęścia" Cezary zauważy Józefinę, która dodaje mu podejrzane leki do jedzenia. Tego będzie za wiele! Rawicz wyrzuci matkę za drzwi i zrozumie, że seniorka chciała podłymi manipulacjami ustawić jego życie po swojemu. Do tego nie dojdzie, a mężczyzna wróci do Natalii i z nią odbuduje uczucie, którego połączyło ich przed tragicznymi wydarzeniami. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze