Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2850: Cezary znów zakochany w Sofii! Długo mu nie zajmie, by uczucia odżyły naprawdę - ZDJĘCIA

2023-09-29 12:36

W 2850 odcinku "Barw szczęścia" Cezary (Marcel Opaliński) będzie nadal karmiony fikcyjnymi zdarzeniami, a Sofia (Valeri Guliaieva) z Józefiną (Elżbieta Jarosik) nie odpuszczą. Po opuszczeniu szpitala, Rawicz zamieszka w mieszkaniu Sofii, która kolejny raz naopowiada mu bzdur o wspólnych planach. Niestety sytuacja stanie się naprawdę groźna dla Natalii (Maria Dejmek), bo Cezary znów będzie patrzył na byłą narzeczoną tak, jakby nigdy się nie rozstali! W 2850 odcinku "Barw szczęścia" uzna, że bardzo ją kocha!

"Barwy szczęścia" odcinek 2850 - piątek, 29.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2850 odcinku "Barwy szczęścia" Cezary zacznie nowe życie w mieszkaniu Sofii. Oczywiście, była narzeczona i Józefina wmówią mu, że właśnie tam mieszkał przed wypadkiem, a on sam spostrzeże, że nie czuje powiązania z tym miejscem. Sofia znów wybroni się mówiąc, że pojawiały się plany kupna mieszkania, a w tym konkretnym mieszkają niedługo. Kobieta będzie brnęła w kłamstwa do upadłego. Mało tego, Józefina i była narzeczona zabiorą go do stajni, ale pamięć mężczyzny nie wróci. 

- Nc. niczego sobie nie przypominam - powie Rawicz, patrząc na konie. - (...) Może gdybym tam pojechał, tam na miejsce... - nie dokończy Cezary, bo matka natychmiast zakaże mu pomysłu pójścia na miejsce wypadku.

- Nie! Absolutnie nie! Lekarz zakazał ci traumatycznych wspomnień. Powiedział, że masz się zająć teraz przyjemnymi sprawami, zająć się leczeniem i waszym ślubem! - wypali Józefina w 2850 odcinku "Barw szczęścia". Cezarego mina wskaże na to, że chyba nie do końca czuje się gotowy na ślub. Matka tego jednak nie zrozumie. 

Cezary znów zakochany w Sofii? Obdarzy ją uczucie

Natalia ma się o co martwić, bo w 2850 odcinku "Barw szczęścia" Rawicz zaakceptuje nowe życie z Sofią. Będzie wiedział, że pewne fakty się nie zgadzają, że nie czuje powiązania z pewnymi miejscami, ale przecież to, że kiedyś oświadczał się kobiecie, zapamiętał. Osobiście przeprosi Sofię za swoje wątpliwości co do ślubu, ale wytłumaczy się tym, że czuje się bardzo skołowany. 

- (...) Bardzo się cieszę, że w ogóle mnie pamiętasz. Mogłeś zapomnieć wszystko i co wtedy bym zrobiła? - zapyta się Sofia. 

- Musiałbym zakochać się w tobie od nowa

- A jakby się nie udało? - niby niewinnie podpyta kobieta.

- Jak to? Spójrz na siebie! Jakbym mógł nie zakochać się w kimś takim? - powie Rawicz i będzie widać, że jego dawne uczucia odżywają. Jeśli Natalia szybko nie dotrze do ukochanego, Sofia na pewno usidli go na stałe. On sam zresztą przyzna, że ma wielkie uczucia względem narzeczonej.

Barwy szczęścia, odcinek 2850: Kłamstwo Dominiki i Sebastiana. Tak urobią Mateuszka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze