Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2850: Malwina przejrzy Józefinę! Zdradzi Natalii jak przechytrzyć matkę Cezarego - ZDJĘCIA

2023-09-27 19:59

W 2850 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) wciąż będzie próbowała skontaktować się z Cezarym (Marcel Opaliński), ale niestety nieskutecznie. I wcale nie chodzi o to, że Rawicz nie będzie odbierał od niej telefonów, bo Zwoleńska nawet nie będzie w stanie się do niego dodzwonić. Wówczas w 2850 odcinku "Barw szczęścia" Malwina (Joanna Gleń) nie będzie miała żadnych wątpliwości, że Józefina (Elżbieta Jarosik) celowo zmieniła mu numer, aby nie mogli się skontaktować. Ale to nie wszystko, gdyż znajdzie rozwiązanie, które pomoże jej dotrzeć do ukochanego! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2850 - piątek, 29.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2850 odcinku "Barw szczęścia" Natalia nieustanie będzie próbowała dotrzeć do Cezarego, ale niestety bez skutku. Zwoleńskiej nie uda się spotkać z ukochanym, który po wypisie ze szpitala zamieszka u Sofii (Valeri Guliaieva), o czym z resztą nikt nie raczy jej poinformować. A gdy prawniczka w końcu się o tym dowie od pielęgniarki, to była narzeczona Rawicza nawet nie wpuści jej do środka i zamknie jej drzwi przed nosem! Wówczas załamanej Natalii w 2850 odcinku "Barw szczęścia" pozostanie już tylko telefon, ale również i w ten sposób nie uda jej się skontaktować z ukochanym...

A to dlatego, że w 2850 odcinku "Barw szczęścia" numer Cezarego będzie nieaktywny. Oczywiście, Malwina od razu domyśli się, że jest to sprawka Józefiny i wcale się nie pomyli, gdyż Rawiczowa najpierw usunie z telefonu syna wspólne zdjęcia z Natalią, a następnie sprawi, aby Zwoleńska nie mogła się nawet do niego dodzwonić!

- Cały czas to samo. Jakby w ogóle nie korzystał z tego numeru - wyżali się Natalia.

- Bo nie korzysta! Matka zmieniła mu numer, aby w ten sposób nie mógł się z tobą skontaktować - zauważy Malwina.

- To akurat byłoby w jej stylu - przyzna jej rację.

- Oczywiście, przecież ona i Sofia właściwie go ubezwłasnowolniły. To straszne... - skwituje Brodzińska.

Wtedy w 2850 odcinku "Barw szczęścia" Malwina uzna, że Natalia musi zmienić swój plan działania i postępować nie jak narzeczona tylko prawniczka! Brodzińska zacznie podsuwać jej pewne rozwiązania, jednak Zwoleńska stwierdzi, że nie mają one sensu. Ale do czasu!

- Natalia, ty musisz teraz myśleć jak prawnik. Jakby to była twoja kolejna sprawa - stwierdzi Malwina.

- Czyli jak? - dopyta zaintrygowana Natalia.

- No nie wiem np. wejdź do jego mieszkania z policją czy coś w tym stylu - zaproponuje.

- Przecież to nie jest jego mieszkanie! - przypomni jej.

- No nie, ale Sałatki. Pogadaj z jego menadżerem - zasugeruje Brodzińska.

- Mam go wysłać na przeszpiegi? I co poprosić, aby rozmawiał z Cezarym lub Sofią, tak? To jest bez sensu! - podłamie się prawniczka.

Jednak Malwina w 2850 odcinku "Barw szczęścia" będzie innego zdania! Brodzińska uzna, że Darek (Andrzej Niemyt) może okazać się dla niej wybawieniem, gdyż tak naprawdę tylko on będzie w stanie pozyskać nowy numer do Cezarego!

- A dlaczego? A może uda mu się zdobyć numer telefonu Cezarego i będziesz miała bezpośredni kontakt - zauważy Malwina, czym w 2850 odcinku "Barw szczęścia" zaintryguje Natalię, która postanowi pójść jej tropem. Zwoleńska faktycznie skontaktuje się z Janickim i poprosi go o spotkanie, na które menadżer Józka Sałatki (Patryk Pniewski) oczywiście się zgodzi. Ale czy pomoże? Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia, odcinek 2840: Radosne nowiny u Malwiny i Dominiki! Ale nie wszystkim będzie wesoło - ZWIASTUN
Listen on Spreaker.
Najnowsze