Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2771: Rozstanie Oliwki i Patryka nikogo nie zdziwi! Tak naprawdę nigdy go nie kochała - ZDJĘCIA

2023-02-18 21:02

W 2771 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Patryk (Konrad Skolimowski) rozstaną się! To ona zakończy krótki romans z przyjacielem, który miał jej pomóc wyleczyć złamane serce. Czy to z powodu Agaty (Natalia Zambrzycka) Oliwka rzuci Patryka, zrozumie, że tak naprawdę nigdy nie była w nim zakochana? Ostatnio byli narzeczeni znów stali się sobie bliscy, trudno im było ukrywać, że nadal coś do siebie czują. Ale powód rozstania Oliwki i Patryka w 2771 odcinku "Barw szczęścia" będzie zupełnie inny. Wątpliwości pojawią się gdy obok Oliwki pojawi się nieco starszy, bogaty biznesmen, a Jezierski nie zapanuje nad zazdrością. Zobacz ZDJĘCIA z 2771 odcinka "Barw szczęścia" i poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2771 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Rozstanie Oliwki i Patryka w 2771 odcinku "Barw szczęścia" stanie się faktem! Koniec ich krótkiego romansu, który zapowiadał się na wielką miłość nastąpi dość nieoczekiwanie. Oboje dojdą do wniosku, że choć są przyjaciółmi, świetnie się bawią w swoim towarzystwie to nie czują do siebie tego, co do poprzednich partnerów. Oliwka chciała przy Patryku zapomnieć o Kajtku (Jakub Dmochowski). Z kolei Jezierski nie pogodził się wciąż z odejściem Agaty. Tragiczne wydarzenia w rodzinie Pyrków sprawiły, że znów się do niej zbliżyć, choć sam siebie okłamuje, że już jej nie kocha. Do tego jeszcze zazdrość...

Kiedy w 2770 odcinku "M jak miłość" przy Oliwce pojawi się znów Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski), gość hotelu Stańskich, który zaproponuje manikiurzystce pomoc w wymianie opony, Patrykowi wcale się to nie spodoba. Sprowokuje kłótnię z Oliwką, która nabierze wątpliwości czy dobrze zrobiła wiążąc się z Jezierskim. Początkowo tylko przed przyjaciółką Madzią (Natalia Sierzputowska) przyzna się, że wcale nie jest w Patryku zakochana. Nie będzie więc chciała dłużej ciągnąć związku bez miłości!

Dość szybko, bo już w 2771 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka wyzna Patrykowi, że nigdy go nie kochała i nie ma sensu, by dłużej byli razem. Co ciekawe on odpowie tym samym. Nie będzie czuł do Oliwki niczego więcej poza przyjaźnią. Później oboje ogłoszą Madzi i Justinowi (Jasper Sołtysiewicz),, że się rozstali. Ich przyjaciele jednak nie będą tym zaskoczeni. Justin już dawno podejrzewał, że Patryk nie zapomniał wcale o Agacie.

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze