Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2771: Zdrada Iwony poróżni Agatę i Huberta. Kompletnie jej odbije przy nowym kochanku z Ameryki - ZDJĘCIA

2023-02-15 9:47

W 2771 odcinku serialu "Barwy szczęścia" rodzeństwo Iwony (Izabela Zwierzyńska) pozna całą prawdę o jej zdradzie, o romansie z profesorem z Ameryki, dla którego zostawi Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski)! Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak) już wcześniej będą podejrzewali, że między Iwoną i Tomkiem coś jest nie tak. Aż wreszcie Kępski w 2771 odcinku "Barw szczęścia" powie Hubertowi, że Iwona go zdradziła ze starszym lekarzem, u którego pracuje na stażu. Romans Iwony poróżni Agatę i Huberta, bo siostra stanie w jej obronie, a brat potępi ja za to, że kompletnie jej odbiło. Ale czy za zdradą Iwony nie kryje się coś więcej? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2771 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Zdrada Iwony w 2771 odcinku "Barw szczęścia" przestanie być tajemnicą! Najpierw do Huberta zgłosi się była dziewczyna Tomka, Grażyna (Kinga Suchan), żeby zawiadomić go co wyrabia Pyrka w Ameryce, a potem sam Kępski potwierdzi szwagrowi, że został zdradzony i porzucony przez ukochaną. Po rozmowie z Tomkiem wściekły Hubert przekaże Agacie, że Iwona zupełnie straciła rozum, że zraniła i upokorzyła Kępskiego, który tyle dla niej poświęcił. Zastąpił ojca córce Iwony, Wioletce (Aurelia Żarnowiecka), stworzył z nią rodzinę, wyjechał za nią do Stanów, żeby mogła odbyć staż w szpitalu w Bostonie, a ona tak go załatwiła. - Odbiło jej! On siedział w domu i robił za niańkę, a ona w tym czasie romansowała. Znudził się jej udomowiony samiec, więc poszukała sobie wrażeń gdzie indziej - potępi siostrę Hubert.

Jednak Agata w 2771 odcinku "Barw szczęścia" stanie w obronie starszej siostry, jakby nie była w stanie uwierzyć w jej podłość wobec Tomka. - To nie w stylu Iwony. Musiało się coś wydarzyć - zacznie tłumaczyć Hubertowi, lecz on uzna, że zdrady Iwony nic nie usprawiedliwi. - Tomek ją kocha. Jest nawet gotów jej wybaczyć, jeśli rzuci tamtego - doda Hubert.

Niestety w 2771 odcinku "Barw szczęścia" ani Agata, ani Hubert nie zdołają skontaktować się z Iwoną, żeby wyjaśniła im o co chodzi z jej kochankiem, czy Kępski powiedział całą prawdę o tym, co wydarzyło się w Ameryce i dlaczego Grażynie tak bardzo zależy na tym, żeby Pyrkowie dowiedzieli się o ich problemach. Jedno jest pewne, związku Iwony i Tomasza już nie da się uratować.

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze