Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2771: Iwona zdradzi Kępskiego! Hubert dowie się od byłej Tomasza co wyrabia jego siostra - ZDJĘCIA

2023-02-14 10:52

W 2771 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski) po powrocie z USA ujawni, że Iwona (Izabela Zwierzyńska) go zdradziła i nie ma już czego szukać w Ameryce u boku niewiernej ukochanej! Zdrada Iwony doprowadzi Kępskiego do tak wielkiej rozpaczy, że zacznie pić na umór, choć będzie świadomy tego, że po przeszczepie wątroby alkohol to dla niego samobójstwo. O rozpadzie związku Iwony i Tomka w 2771 odcinku "Barw szczęścia" jako pierwsza dowie się jego była dziewczyna, Grażyna (Kinga Suchan), która doniesie o wszystkim Hubertowi (Marek Molak). Dla brata Iwony to będzie spory szok! Potępi ją za zdradę i kolejny romans. A to dopiero początek. Zobacz ZDJĘCIA z "Barw szczęścia" i poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2771 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Zdrada Iwony w 2771 odcinku "Barw szczęścia" wpędzi Tomasza Kępskiego w pijaństwo i może się źle dla niego skończyć! Tuż po tym jak narzeczony Iwony wróci z USA do Polski stanie się jasne, że w ich związku dzieje się coś niedobrego. Odwiedzi Huberta i Agatę (Natalia Zambrzycka) w domu Pyrków, wspomni bratu Iwony jak żałuje przeprowadzki do Ameryki, ale nie będzie chciał powiedzieć bliskim swojej ukochanej co między nimi nie gra. Sama Iwona na każde pytanie siostry o Tomka rozłączy połączenia. Aż wreszcie w 2771 odcinku "Barw szczęścia" wyda się, że Iwona zdradziła Kępskiego z profesorem medycyny, u którego jest na stażu!

Upokorzony, zdradzony Tomasz tylko Grażynie w 2771 odcinku "Barw szczęścia" zwierzy się, że nie ma już po co wracać do Stanów Zjednoczonych, że jego związek z Iwoną właśnie się rozpadł. Jak podaje światseriali.interia.pl była dziewczyna Kępskiego, matka jego syna Wiktora (Grzegorz Kestranek) nie zostawi tak zdrady Iwony, nie pozwoli na to, żeby Pyrka dłużej raniła Tomka, który zacznie pić mimo, że po przeszczepie wątroby bierze leki i nie może spożywać alkoholu!

Grażyna w 2771 odcinku "Barw szczęścia" odwiedzi Huberta w szpitalu i doniesie mu jak jego siostra Iwona potraktowała Tomasza, który dla niej zostawił rodzinę i syna, rozpoczął nowe życie w Ameryce. - Nie chcę plotkować, ale... - zacznie i ujawni Hubertowi, czego dowiedziała się na temat Iwony i jej kochanka, z którym zdradziła Tomka. Reakcja Huberta w 2771 odcinku "Barw szczęścia" będzie błyskawiczna. Pojedzie do Tomasza, który zatrzyma się w hotelu Stańskich i zastanie szwagra kompletnie pijanego, opróżniającego kolejne buteleczki alkoholu.

- Opowiadaj! Co się dzieje! Miałeś przeszczep, bierzesz leki immunosupresyjne, alkohol dla ciebie to samobójstwo - przypomni Tomkowi, a ten w 2771 odcinku "Barw szczęścia" zaproponuje, by razem wyskoczyli do jakiegoś baru i porozmawiali. Pyrka odmówi, więc Kępski łamiącym głosem przyzna, że Iwona go zdradziła, zostawiła dla profesora, z którym wdała się w romans na stażu w szpitalu. Tym samym przekreśliła ich szczęśliwy związek, rodzinę, którą stworzyli razem dla Wioletki.

Zdrada Iwony w 2771 odcinku "Barw szczęścia" wstrząśnie nie tylko Hubertem, który od razu potępi siostrę za to, co nawyrabiała. Z kolei Agata uzna, że musiała się wydarzyć coś jeszcze, że Iwona nigdy by czegoś takiego nie zrobiła, gdyby nie miała powodu.

Barwy szczęścia. Kochanka Kępskiego nie pozwoli mu być z Iwoną. Grażyna zajmie miejsce Pyrki!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze