Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2764: Natalia po seksie z Cezarym wyjawi milionerowi, że nigdy nie urodzi mu dziecka - ZDJĘCIA

2023-02-14 9:10

W 2764 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) po pierwszej nocy spędzonej z Cezarym Rawiczem (Marcel Opaliński) będzie musiała powiedzieć ukochanemu prawdę o problemach ze zdrowiem, operacji usunięcia piersi i o tym, że po wycięciu jajników już nigdy nie zajdzie w ciążę! Romantyczny nastrój po seksie pryśnie gdy Cezary wprost zapyta Natalię o blizny na jej piersiach. Milioner będzie niemal pewny, że Zwoleńska powiększyła sobie biust. Ona jednak w 2764 odcinku "Barw szczęścia" wyprowadzi go z błędu. Zdobędzie się na odważne wyznanie o mastektomii, ryzyku zachorowania na raka i perspektywie bezpłodności. Jak Cezary zareaguje na słowa Natalii? Zakończy ich romans, skoro usłyszy, że Natalia nie urodzi mu dziecka?

"Barwy szczęścia" odcinek 2764 - piątek, 24.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia i Cezary w 2764 odcinku "Barw szczęścia" oburzą się razem w łóżku Rawicza w jego nowym mieszkaniu po pierwszej wspólnej nocy, ale właśnie wtedy Zwoleńską dopadną wątpliwości czy ich romans ma jakąkolwiek przyszłość. Co prawda da się ponieść namiętności, ale zda sobie także sprawę, że są rzeczy, o których Cezaremu nie powiedziała i które mogą mieć poważny wpływ na ten związek.

Cezary po nocy z Natalią zapyta ją o blizny na piersiach

Obawy Natalii w 2764 odcinku "Barw szczęścia" Cezary potwierdzi w momencie gdy zapyta ją o blizny na piersiach, które dostrzeże na ciele kochanki podczas miłosnych uniesień. Jak podaje portal światseriali.interia.pl milionerowi nie da spokoju myśl, że tak piękna, naturalna kobieta mogła się poddać operacji powiększenia biustu. Zwoleńska nie będzie wiedziała jak zacząć ten trudny temat, ale w obecnej sytuacji nie będzie miała innego wyjścia. - Im szybciej się dowiesz, tym lepiej. Musiałam zrobić mastektomię, a potem zrekonstruować piersi...

Natalia w 2764 odcinku "Barw szczęścia" opowie Cezaremu o operacji usunięcia piersi i jajników

Po chwili w 2764 odcinku "Barw szczęścia" Natalia wtajemniczy Cezarego w problemy ze zdrowiem, decyzję, którą podjęła, żeby zminimalizować ryzyko zachorowania na raka piersi jak jej matka Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska). - To nie wszystko. Prawdopodobnie będę musiała też usunąć jajniki, więc jeśli to dla ciebie jakaś przeszkoda, żeby się spotykać, to lepiej od razu powiedz...

Jednak Cezary nie zdoła wydusić z siebie ani słowa.  - Czar prysł... - Natalia przerwie niezręczną ciszę i wtedy w 2764 odcinku "Barw szczęścia" Rawicz zapewni, że dla niego to nie jest żadna przeszkoda. - To nie tak. Zaskoczyłaś mnie, ale podjęłaś słuszną decyzję i ja to szanuję - powie wydusi z siebie.

Natalia w 2764 odcinku "Barw szczęścia"dobije jeszcze kochanka wyznaniem, że nigdy już nie będzie miała dzieci, że wycięcie jajników oznacza nieodwracalną bezpłodność. - To trudne, bo nasze dzieci mogłyby być bardzo ładne... - Rawicz zaliczy sporą wpadkę, chcąc obrócić wszystko w żart. Zwoleńska postawi jednak sprawy jasno - Cezary musi zdecydować czy znając całą prawdę o jej stanie zdrowia chce jeszcze z nią być.

Barwy szczęścia. Emilka ośmieszy Natalię w oczach Cezarego! Malwina jej nie powstrzyma
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze